PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708952}

Ciężki dzień

Moo-deom-kka-ji gan-da
6,8 1 472
oceny
6,8 10 1 1472
7,2 5
ocen krytyków
Ciężki dzień
powrót do forum filmu Ciężki dzień

..i mimo iż końcówka filmu nieco różni się od typowych koreańskich kryminałów, wręcz można ją wziąć za nieco naiwną nawet, ale myślę, że był to zamysł twórców. Film ogląda się jednym tchem, z zainteresowaniem.
Mnóstwo zwrotów akcji, zaskakuje, nie nudzi.

Baby_Black27

Typowe rozrywkowe koreańskie kino. Nie kupiłem tego na tyle aby się porwać tej historii, za dużo tu absurdów , spodziewałem się innego podejścia, nie aż tak baaaardzo absurdalnego. Co prawda kino azjatyckie rządzi się swoimi prawami i jest specyficzne - i to w nim lubię.
Tutaj było tego za dużo, za bardzo przerysowany, ale mimo tego uważam go za niezły ,gdyż miał momenty przy których szło się w miarę nieźle bawić.

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Film jest w porządku , faktycznie ostatnio za każdym razem gdy się biorę za kino koreańskie nie jestem zawiedziony . W tym wypadku początek wskazywał na to , że będzie to czarna komedia , potem już tak śmiesznie nie było , czort wie czy oni to wszystko na poważnie ...? Co kraj to obyczaj ...

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Najlepsze jest to że podobnych filmów w np: produkcji USA ze świecą szukać. Te koreańskie naprawdę trzymają dobry/bardzo dobry poziom. Aż sam byłem w szoku że film się tak dobrze ogląda, nie nudzi i nie jest przewidywalny a to naprawdę solidne plusy dla takiego filmu.

Dla mnie 8,5/10 naprawdę solidne kino.

Baby_Black27

No właśnie końcówka jest tu najsłabsza i wręcz idiotyczna, ale rzuć tytułami dobrych koreańskich kryminałów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones