PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543213}

Ciężko doświadczeni

A Bag of Hammers
6,3 962
oceny
6,3 10 1 962
Ciężko doświadczeni
powrót do forum filmu Ciężko doświadczeni

Wie ktoś o czym jest ten film ?

Iza94

nie mam pojęcia, ale też mnie to interesuje. Ja się w ogóle zastanawiam czy on już wyszedł. A zainteresowałam sie nim bardziej z powodu piosenek Johnny'ego Flynn'a w tle, no ale każda okazja żeby go posłuchać jest dla mnie dobra;)

Iza94

Film dodawałem ok. 4 miesiecy temu z opisem "Dwóch przyjaciół żyjących z przekrętów postanawia przygarnąć dziecko i je wychowywać mimo początkowego braku zdolności "życia w rodzinie" okazuję się że sprawia im to zaskakującą radość." Niestety nie wiem dlaczego został odrzucony przez ekipę Filmwebu (czekałem 4 miesiące na weryfikację... - podziękowania dla użytkownika BLUE_DRAGON który w końcu łaskawie ją odrzucił).

ocenił(a) film na 8
mtajchert_2

Bo jest z błędami. >>OKAZUJE SIĘ<< a nie "okazuję" (to tak jakbyś mówił o samym sobie - "ja się okazuję...") Jak jeszcze wstawisz przecinek przed że, to opis z pewnością zostanie przyjęty.

czuly_16

"A Bag of Hammers" opowiada o przyjaźni dwóch uroczych młodych mężczyzn - Bena i Alana. Bohaterowi dopuszczają się przestępstw i to jest ich sposób na życiowy sukces. Wszystko zmienia się, kiedy poznają 12-letniego chłopca o imieniu Kelsey. Niedoceniany przez matkę chłopiec zwraca uwagę Bena i Alana, i wkrótce staje się ich maskotką.

ocenił(a) film na 8
bjanisze

I wszystko jasne :) Tylko popraw literówkę "bohaterowi" --> "bohaterowie". No i nie wiem, czy takie przepisywanie słowo w słowo z innych stron przechodzi, czasami weryfikatorzy uznają to za plagiat. Dobrze by było, żeby pozmieniać go trochę - budowę zdań, niektóre określenia.

czuly_16

Podałem dokładny adres strony z której wziąłem ten opis, http://torrenty.org/torrent/704230 zobaczyłem że na filmwebie nie ma do niego opisu, więc skopiowałem i wrzuciłem, taki jestem uczynny :D ale jak nie będą chcieli tego przyjąć to trudno, nie moja sprawa :)

ocenił(a) film na 8
bjanisze

Zgadzam się :D
A opis jest fajny. Ale jak będzie kropka w kropkę identyczny z tamtym, to chyba nie przejdzie. Można by go pozmieniać tak:

Ben i Alan to przyjaciele od dzieciństwa. Mężczyźni wykorzystują urok osobisty do dokonywania przestępstw. Jest to ich sposób na życiowy sukces. Wszystko zmienia się, gdy poznają 12-letniego Kelsey'a. Chłopiec jest niedoceniany przez matkę. Zwraca on uwagę mężczyzn i wkrótce staje się ich maskotką. Konieczność opieki nad porzuconym dzieckiem, sprawia że muszą szybko dorosnąć i wziąć na siebie odpowiedzialność. Zaczynają tworzyć rodzinę.

Jak chcesz to dodaj. Ale jako źródło (oprócz dotychczasowego) koniecznie podaj stronę IMDb:
http://www.imdb.com/title/tt1509787/

czuly_16

Rozumiem że kopiować (plagiatować) się nie powinno (nawet opisów) - o ironio z serwisów z torrentami, ale chyba ktoś tu za dużą wagę przywiązuje do "literówek" dla administracji to 10 sek. usunąć "się" ze zdania, a opis już by był i nie było by niepotrzebnego gadania, straty czasu itd. Szczerze powiedziawszy nie widzę sensu w takim działaniu, ale ok, to nie ja tworzę ten serwis więc nie moje prawa.

ocenił(a) film na 8
mtajchert_2

Wczoraj ten sam weryfikator (BLUE_DRAGON) odrzucił mój (całkowicie oryginalny) opis z komentarzem: "Można było to lepiej napisać" :D

Jak chcesz, to sam zobacz w materiałach dodawanych, jaki jest ten opis:
http://www.filmweb.pl/film/Kikkerdril-2009-495058/contribs

Wg mnie jest całkiem zrozumiały i dobrze oddaje fabułę.

ocenił(a) film na 7
czuly_16

Trochę nieprawdziwy ten opis. Chłopiec nie staje się ich maskotką, co sugeruje, jakby się z nim zakumplowali dla jaj lub coś w tym stylu. Nie lepiej po prostu napisać, że po tym, jak jego matka popełnia samobójstwo (tu sprawa numer dwa - nie został porzucony) postanawiają się nim zaopiekować? Prościej i zgodnie z filmem.

ocenił(a) film na 8
gari90

To była tylko propozycja, jak można uniknąć plagiatu. Ja chcesz to trochę go przerób i dodaj. Ja nie mogę, bo mam zasadę, że dodaję opisy tylko do filmów, które oglądałem. A tego jeszcze nie obejrzałem ;)

użytkownik usunięty
czuly_16

Dziś w nc+ "Los Angeles. Beztroscy Ben (Jason Ritter) i Alan (Jake Sandvig) przyjaźnią się od czasów liceum. Obaj młodzieńcy utrzymują się z drobnych kradzieży,oszustw i naciągania ludzi. Nie chcą słuchać rad starszej siostry Alana, Melanie (Rebecca Hall), która namawia ich, by znaleźli sobie w końcu uczciwą pracę. Pewnego dnia w sąsiedztwie przyjaciół zamieszkuje młoda Lynette (Carrie Preston), która samotnie wychowuje dwunastoletniego syna, Kelseya (Chandler Canterbury). Kobieta boryka się z problemami finansowymi i często reaguje agresją. Kelsey, uciekając przed kolejnymi wybuchami gniewu swej matki, szuka towarzystwa Bena i Alana. Wkrótce dochodzi do tragedii, która całkowicie zmienia życie obu panów. Gdy Lynette popełnia samobójstwo, przyjaciele postanawiają zaopiekować się jej osieroconym synem. Szybko przekonują się, że aby wziąć odpowiedzialność za chłopca, sami muszą wreszcie dorosnąć... Ciepła, pełna wzruszeń opowieść o przyjaźni i dojrzewaniu. Jej autorem jest debiutujący na dużym ekranie niezależny reżyser, Brian Crano"

Iza94

to film o torbie z młotkami ciesielskimi jak tytuł wskazuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones