PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 169
ocen
6,6 10 1 56169
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

tak jak ten film, 40 minut wytrzymałem na nim, kilka tekstów powala ale generalnie syf a nie film i totalnym nieporozumieniem jest ta średnia na fw dochodząca do prawie do 7,0

Cep Cepowi Cepem film nakręcił

ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

Poproś kogoś mądrzejszego żeby ci wytłumaczył chociaż z grubsza o co chodzi bo nie łapiesz fabuły nieco bardziej skomplikowanej niż popołudniowe seriale w TVP. ;)

ocenił(a) film na 3
andre_

Rzekłbym że mówisz o sobie bo w tej komedyjce nie było nic do niezrozumienia ale tłuszcza zafascybowana gównem w sreberku zawsze nadinterpretuje istotę rzeczy i taki pajac z ciebie że na każdy mój post odpowiedziałeś co tylko mówi o tobie jak niedojrzały jesteś, psychicznie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

Mama wie że jeszcze nie śpisz ?

użytkownik usunięty
huo_sanchez

trochę inteligentniejszy scenariusz i dziecko się gubi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
huo_sanchez

Wszedłem na to forum aby wyśmiać twój żałosny temat

użytkownik usunięty

A ja z chęcią manypakiao7 pomogę. Nie będzie nam huo_sanchez , który nie wie jak jest naprawdę dobra polska komedia, wypisywał takich debilnych postów.

ocenił(a) film na 3

no jak to jest dobra kmedia podobnie jak Job czy pożal się boże kiler to faktycznie, nie ma o czym dyskutować.

Czyli Miś, Seksmisja, Konopielka, Rejs, Dzień świra, Żółty szalik, Kargul i Pawlak to już nie są naprawdę dobre komedie??
Przecież Ciało w porównaniu do tego to naprawdę kompletny syf

użytkownik usunięty
huo_sanchez

Ciało te wszystkie komedie co wymieniłeś miażdży swoim scenariuszem

ocenił(a) film na 3
huo_sanchez

Ale dla matołó oczywiście dowcipem jest że typ do wódy żelatyne wlewa i ją szamie zamiast pić. No poziom gówniany doprawdy

Powiem tak: Monthy Phyton z gównianego tworzywa robił dowcip że boki zrywać ale umiał to robić odwracając zupełnie rzeczywistość a nie robiąc kupę, bo debil zawsze się uśmieje z tego, bo to naprawdę żart typu kupy w klozecie i ja się pytam czy jak wstajesz i patrzysz czy postawiłeś cegłę tam gdzie powinieneś to rechoczesz ze śmiechu??
Jesteś debilem??

użytkownik usunięty
huo_sanchez

Kórwa, jaki z ciebie analfabeta. To nie miał być film z którego miałeś się brechtać, tylko oglądać go w zaciekawieni. Dlatego najmocniejszą stroną tego filmu jest inteligętny i pokręcony scenariusz.

ocenił(a) film na 3

No zawsze wiedziałem że jesteś debilem oprócz tego że jesteś lamusem podszywającym się pod bosks który nigdy żadnej walki nie miał o ile ząłożył kiedykolwiek rękawice i wszedł na ring, pewnie nawet skakanki nigdy w rękach cioto nie miałaś więc zdejmij już ten avatar podniecający się filipińskim smarem z plakatów i wag średnich

użytkownik usunięty
huo_sanchez

hahahahaha! muszę to przyznać żałosny z ciebie pajac. O i zmieni sobie z awatara tego ciecia z ręką wymalowaną atramentem.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Jeśli twierdzisz że ten film jest beznadziejny, to lepiej poczytaj sobie swoje żałosne komentarze.
Teraz już wiem jacy ludzie zaniżają poziom inteligencji w Polsce.
Jeśli uważasz że ten film jest prosty jak budowa cepa, a scenariusz niczym nie różni się od "poczytaj mi mamo", to znaczy że masz problemy ze sobą i niestety, ale musisz cofnąć się do szkoły podstawowej o ile takową ukończyłeś.
Zdrowia życzę.

ocenił(a) film na 3
Tillig

Fan Karolaka - śmieszny jesteś ty a nie ta kmedia, zrozum że z głupich komedyjek się z wiekiem wyrasta więc nie cofaj mnie do podstawówki bo sam się zniżasz do pewnego poziomu
Pytam się jeszcze raz - dlaczego elita polskich aktorów ciągle trąbi że polskie kino to dno?? Dlaczego Linda powołał fundusz wspomagający polskie kino?? Bo jaak taki chłam leci to ręce opadają

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

A dlaczego film który został oceniony przez 13tyś osób ma ocenę prawie 7/10, a nie 3/10 tak jak Ty go oceniłeś? Jak widać większość osób głosujących, wyniosła z tego filmu więcej niż beznadziejna komedia.
Wolę nie dorastać i rozumieć filmy które oglądam, niż być starym nie kumatym ćwierć mózgiem.
Jeśli uważasz że każda komedia powinna być śmieszna, to współczuję.
O polskiej kinematografii się nie wypowiadam bo uważam że jest żenująca, ale na mój gust ten film podnosi jej poziom, a nie obniża tak jak Ty uważasz.

ocenił(a) film na 3
Tillig

"Jeśli uważasz że każda komedia powinna być śmieszna, to współczuję."

użytkownik usunięty
huo_sanchez

''Monthy Phyton z gównianego tworzywa robił dowcip że boki zrywać ale umiał'' - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Co za debil!!!
Kto to jest ten Monthy Phyton? Kiedy on umarł?

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Heh, ja ostatnio 40min wytrzymałem na Piranii 3D (oglądając ją przypadkiem) i to dopiero jest gówniany film... a "Ciało"... po raz pierwszy widziałem kilka lat temu, po raz drugi jakoś rok temu, dzisiaj tylko urywkami po raz 3. Według mnie jedna z lepszych polskich komedii, nie jest "słodka" jak wszystkie TVN-owskie produkcje, gdzie wszystko kręci się wokół kasy i seksu. Oglądałem po raz 3 dzisiaj (jak już wspomniałem - sceny) i przyznam, że dalej potrafiłem się uśmiechnąć, żałuję tylko, że nie oglądałem całego. Jeden z moich ulubionych polskich filmów, według mnie jest dobry i ciekawy. Nie sięgający ideałów, jednak trzymający poziom. Nie jest to komedia robiona na siłę, gdzie wszystko ma być śmieszne, ale jest też ciekawa fabuła, jak i tytułowe "ciało" przechodzące z rąk do rąk stanowi ciekawy element filmu.

do Tilliga - nie zawsze większość (ogół) ma rację i warto mieć własne zdanie, niezależnie od uznania innych. Każdy jest indywidualnością i nie utożsamiać się z ogółem i myśleć: "innym się podobało, większość daje wysokie oceny, to i ja dam".

ocenił(a) film na 3
daavcio

United ever foreveer
pozdrowienia od Red Army :)
zagramy w finale na Wembey

ocenił(a) film na 3
huo_sanchez

Poza tym gość dobrze mówi, dać mu wódki!

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

cieszę się, że mój avatar spotkał się z aprobatą ;)

ocenił(a) film na 3
daavcio

heheheh
a to tylko avatar czy faktycznie miłość do United?

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

serce bije dla United, avatar nie jest przypadkowy, nic z tych rzeczy ;) Ciekaw jestem jutrzejszego spotkania, a potem głównie LM z Shalke, ciekawe jak Ci postawią poprzeczkę bo Chelsea coś bez rewelacji... dobrze, ale nie na tyle dobrze, aby sprostać United. A Shalke strzela bardzo dużo bramek - Manchester mało traci, więc różnie może to spotkanie wyglądać... będzie ciekawie mam nadzieję ;) Dobra, to nie forum piłkarskie, więc już dzióby na kłódkę ;P

ocenił(a) film na 3
daavcio

Schalke tylko tyle że nieobliczalne, żywiołowe ze starym lisem Raulem, ale przypomnę tylko półfinał z 2002 roku, kiedy MU już witał się z finałem i w rewanżu też półfinału i też z Niemcami niespodziewanymi przegrał z Bayerem Leverkusen

a jutro real - barca - trzeba wroga finałowego zobaczyć
no w pierwszym meczu chelsea lekko lepsza ale w rewanżu stary ryan pokazał mistrzostwo świata, ty lubisz berbę widze, dla mnie giggs to po prostu geniusz i żeby tak wychwalany dzisiaj messi osiągnął tyle co on na przestrzeni 20 lat gry to się będzie mógł porównywać!

ocenił(a) film na 3
huo_sanchez

a tak już zupełnie subiektywnie to niesamowity jest dla mnie darren fletcher - żaden drybler, żaden demon szybkości, żaden goleador a i asyst za wiele też nie ma, w odbiorze piłki też jest od niego kilku lepszych graczy, - ale pod względem wyszkolenia taktycznego dla mnie fletcher jest fenomenem i dlatego ten z pozoru szary zawodnik ciągle gra u fegusona i to z powodzeniem bo wszystkie jego zalecenia wykonuje w 100%

ocenił(a) film na 8
daavcio

Ale ja tylko koledze chciałem dać do zrozumienia że nie każdy film jaki mu się nie podoba jest do bani i w tym przypadku jest hańba polskiej kinematografii. Nigdy nie dyskutuje o gustach innych - to był tylko odwet na jego komentarze, których się naczytałem, że aż oczy bolą. A na pewno nie wypowiadam się na tematy filmów których nie rozumiem, tym bardziej których nie obejrzałem do końca. Kolega huo napisał że wytrzymał 40 minut po czym stwierdza że jest do bani. Przykładowo ja nawet Piranie 3D obejrzałem całą i nawet nie chciało mi się wchodzić na FW żeby go oceniać, bo szkoda było mi czasu.

ocenił(a) film na 8
Tillig

jak zobaczyłeś Piranię 3D do końca to naprawdę podziwiam wytrwałości. chyba tylko ze względu na cycki. xd no spoko, spoko, rozumiem o co Ci chodzi.

ocenił(a) film na 8
daavcio

Musiałem, byłem z dziewczyną na tym w kinie, a bilety miałem za darmo firmowe więc co najwyżej mogłem stracić to czas.

ocenił(a) film na 8
Tillig

Z dziewczyną w kinie, a na ekranie takie zbereźne obrazki, no wiesz co... ;D

ocenił(a) film na 7
huo_sanchez

dobra i głupia komedia w pozytywnym znaczeniu xD Można było sie zlac ze smiechu hehe :D

ocenił(a) film na 3
daminos14

Powoli United rządzi na forum ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones