PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790309}
7,3 92 694
oceny
7,3 10 1 92694
7,5 42
oceny krytyków
Cicha noc
powrót do forum filmu Cicha noc

Ogrodnik

ocenił(a) film na 6

O ile w 100% popieram Orła dla Magdaleny Boczarskiej za kreacje Wisłockiej w "Sztuce kochania" tak o tyle dziwi mnie że nagroda ta powędrowała akurat w ręce Dawida Ogrodnika za rolę Adama. Od razu mówię że szanuję go bardzo jako aktora i cenię, ale moim skromnym zdaniem na Orła zasłużyli bardziej Bogusław Linda i Jakub Gierszał. Obaj poza talentem aktorskim pokazali w "Powidokach" i "Najlepszym" swoją sprawność albo wytrzymałość fizyczną. Bez kreacji Lindy "Powidoki" miałyby jeszcze być może słabsze recenzje a on sam cały czas grał swoją postać chodząc o kulach a jeśli chodzi o Gierszała to wystarczy obejrzeć kluczowe sceny filmu ;-). Mam nadzieje że pan Dawid się nie obrazi, ale niestety takie mam zdanie. Może nie powinno się czasami łączyć dobrego aktorstwa z poświęceniem przy odtwarzaniu danej postaci. Mimo tego gratuluje panu Dawidowi i nadal uważam go za jednego z lepiej zapowiadających się polskich aktorów epoki.

ocenił(a) film na 9
Bondman

Zdecydowanie!
Strzemiński Lindy rozdziera serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones