PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790309}
7,3 92 682
oceny
7,3 10 1 92682
7,5 42
oceny krytyków
Cicha noc
powrót do forum filmu Cicha noc

Gdybym nie wiedziała że ten film jest dziełem debiutanta nigdy bym tego nie podejrzewała. Bardzo dojrzałe i prawdziwe spojrzenie na relacje rodzinne temat emigracji i wiele innych rzeczy. Film pokazuje tą świąteczną sielankę jednak pod obrusem ukryta jest masa goryczy i złości. Gdy to wszystko wypłynie okazuje się jaki los jest złośliwy

ocenił(a) film na 3
KrwawaMaryN

Panie debiutancie, musisz pan konta zakładać, żeby swoje słabe "dzieło" zachwalać i promować? Wstyd!

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Nie jestem odrębną jednostką od Pana Domalewskiego tak się składa :)

ocenił(a) film na 3
KrwawaMaryN

To pisz wprost, że jesteś jakaś siostra czy girl friend, będzie uczciwiej

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Piotr Domalewski nie jest moim ani ojcem ,ani wujkiem ani chłopakiem , ani bratem ,ani sąsiadem i kolegą też nie. Krótko mówiąc nie znam pana Domalewskiego osobiście

ocenił(a) film na 3
KrwawaMaryN

Czyli rozumiem, że zachwyty "przypadkowe, bezinteresowne i spontaniczne"... sorry, naprawdę... jak widzę takie wpisy takich profili to...

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Aha no dobrze...

ocenił(a) film na 3
KrwawaMaryN

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Bo każdy pochlebny komentarz musi być od kogoś kupionego... Też oglądałem film i mi się bardzo podobał. Po tylu latach mnie też przekupili?

KrwawaMaryN

Oczywiście ta masa goryczy i złości musi się wydobywać i przelewać, a jakże w dzień poprzedzający największe święta katolickie bo przecież wszystko co katolickie jest nienormalne a jak ktoś uważa inaczej to trzeba mu je zohydzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones