PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825690}

Ciche miejsce 2

A Quiet Place Part II
6,4 40 134
oceny
6,4 10 1 40134
6,6 32
oceny krytyków
Ciche miejsce 2
powrót do forum filmu Ciche miejsce 2

Może źle postawiłem pytanie bo udać się powinno ale czy JK przez tą kontynuację nie rozkopie bardziej dziur z pierwowzoru ? Jeśli nie będzie to głęboko "przemyślane" i zrobione tak jak .. "Chapter II" Andy'ego Muschietti'ego , który zbił na Tym kasę tylko dlatego , że "wszyscy nie mogli się doczekać" to nie spodziewam się rewelacji.. Dosiego 2020 :)

scricxovan

Pełen zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=XEMwSdne6UE&t=2s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 3
Falkor1

Ooo wygląda całkiem miodnie'' .. Thnx

scricxovan

Kurczę, nie oglądałem jeszcze ''To: Rozdział II'' i trochę mnie zmartwiłeś. Z drugiej strony wiem, że To i To2 są filmami na podstawie jednej powieści, zwyczajnie zbyt długiej, by przedstawić ją w pojedynczej dwugodzinnej produkcji. Tak naprawdę, żeby opowiedzieć całą historię z materiału źródłowego druga część filmu musiała powstać... po tym komentarzu martwię się tylko wykonaniem. Zobaczymy, bo pierwszy film mi się podobał.

PS: Mam nadzieję, że ''Ciche Miejsce 2'' jednak dorówna klimatem jedynce. Mi osobiście przypadła do gustu.

ocenił(a) film na 3
Popow85x2

Nie czytałem książki Kinga . Oglądałem serial tv 1990. Jednak IT chapter 1 mnie zabetonował... a IT chapter 2 .. (zresztą jak nie oglądałeś to nic nie będę pisał) Obejrzyj :)

scricxovan

Książka to istna encyklopedia. Ten miniserial z lat 90 też oglądałem, więc pozostaje mi tylko... Chapter II ;)

scricxovan

No, nie uda się, przecież znaleźli sposób na walkę z obcymi, a widać, że mają to gdzieś i opuszczają to miejsce, aby bóg wie gdzie wędrować bo akcja musi być.

ocenił(a) film na 3
Analog

Zobaczymy czy się uda czy nie uda ... zwiastun aż tak wiele nie wyjaśnia .. może z jakiegoś powodu musieli opuścić swój cichy "bastion"..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones