PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825690}

Ciche miejsce 2

A Quiet Place Part II
6,4 40 184
oceny
6,4 10 1 40184
6,6 32
oceny krytyków
Ciche miejsce 2
powrót do forum filmu Ciche miejsce 2

Bawią mnie wypowiedzi ludzi na forum że trzeba zabronić jeść popcorn i popijać napoje .Albo zrobić osobno seanse dla tych co
lubią coś podjadać i ci co chcą mieć spokój oglądając film.A wystarczy jeśc z kulturą a nie robić podziału .Czemu o tym piszę
gdy poszedłem na pierwszą cześć filmu .Chyba poraz pierwszy żałowałem że kupiłem zestaw barowy w kinie co nie zawsze kupuję.Wiedziałem
że muszę jeść cicho by nie razić bohaterów na nieszczęście .To własnie była moc pierwszej części byśmy się utożsamić się bohaterami
przeżywać z nim strach .Nie dawno w domu zobaczyłem drugą cześć częto się mówi że nie które filmy lepiej się oglada w kinie .I tu
się to sprawdza .Ciche mniejsce 2 ogląda się dobrze ale to już zwykla kontyacja gdzie brak pomysłu lub nie ma co już wymyślić
nadal trzeba być cicho nadal uciekać .Może w drugiej części potwory widzimy jakby w całej okazałości i to jest może coś nowego
.Cice miejsce 2 nadal trzyma za gardło ale nie tak jak pierwsza cześć bo dwójka to tylko kontynuacja pociągniecie tylko dalej
grubej kreski.6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones