PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825690}

Ciche miejsce 2

A Quiet Place Part II
6,4 40 179
ocen
6,4 10 1 40179
6,6 32
oceny krytyków
Ciche miejsce 2
powrót do forum filmu Ciche miejsce 2

Film ogląda się dosyć przyjemnie, chociaż trudno się doszukać emocji i napięcia z części pierwszej. Całość trochę przypominała mi Last of Us ;)

i mała dygresja na koniec. Byłem w kinie pierwszy raz od ponad roku i chyba jednak mi go nie brakuje. Kino dla większości === żarcie chipsów i rozmowy podczas filmu. Niefortunnie dużo scen w kompletnej ciszy była zagłuszana co na pewno nie poprawiało odbioru filmu ;)

ocenił(a) film na 8
Szarley777

Mam podobne odczucia, film trzyma poziom, ale ewidentnie jest skrojony pod trylogię. Czegoś mi w nim brakowało, ale nie jest źle. U mnie na szczęście trafiłem na kumatych, którzy nie hałasowali żarciem aż tak bardzo :)

ocenił(a) film na 10
marigi

No u mnie nikt nie miał chipsów, popcornu. Pełna kultura. ;)

ocenił(a) film na 9
Szarley777

u mnie, to wręcz bali jeść coś, żeby sobie nie przeszkodzić, ani nie przegapić czegoś, film wciągający, ale nadal nie czuje, tego zakończenia, które kompletnie niespodziewanie, się pojawiło a w dodatku nie wiem czy u was ale nasrali tych reklam u mnie na pół godziny...

Szarley777

Miałam to szczęście, że po:
1) w „moim” Heliosie obowiązuje w kinie zakaz sprzedaży jedzenia i picia a po
2) byliśmy na seansie w 4 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones