PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825690}

Ciche miejsce 2

A Quiet Place Part II
6,4 40 001
ocen
6,4 10 1 40001
6,6 30
ocen krytyków
Ciche miejsce 2
powrót do forum filmu Ciche miejsce 2

Dla mnie największa nielogiczność serii to pierdzenie wspomniane w innym temacie. Podczas snu ludzie nie kontrolujom czy piedzom glosno czy cicho wogule nie kontrolujom wtedy pierdzenia. Wiec juz po paru dniach wszyscy powinni umrzec chyba ze np gdy jedna osoba spi to druga czuwa i budzi co jakis czas ta pierwsza zeby sie przebudzila i wypierdziala po cichu i powoli ale to by prowadzilo to niewyspania wiec nie wiem. Czy mozna cale zycie pierdziec cicho? Czy mozna zyc bez pierdzenia? Czy da sie przetrwac bez ciaglego snu? Czy zyc to znaczy pierdziec a nie pierdziec to znaczy zyc? Na te pytania powinien odpowiedziec ten film bo w pierwszym sie nie dowiedzielismy

ocenił(a) film na 4
ukifuki2011x

Juz nie mowiac o tym ze ktos sie przeziebi i zacznie kaszleć :)

ocenił(a) film na 7
polecaaam

A podczas kaszlenia piard może się wymknąć!

ocenił(a) film na 7
ukifuki2011x

Można iść przez życie z totalnym brakiem znajomości ortografii (i z lenistwem, bo wystarczyłoby sprawdzić pisownię w kompie), to pewnie można i pierdzieć cicho, wszystko jest możliwe ;)

gggggrzegorz

Wnioskując po profilu to 10 latek, więc ortografii się jeszcze nauczy, ważne że kmini fajnie jak na swój wiek

ocenił(a) film na 8
Rafal523

Rafal523 - 10 latek czy nie, ale ukifuki2011x ewidentnie robi błędy w wymowie głosek, błędy które tak zapamiętane, przenosi na papier, monitor..
To jest dość poważne, bo to już nie jest tylko ortografia i interpunkcja, on źle te słowa słyszy, a jak słyszy- tak też i pisze.. Może być to gwarowe, możliwe że domownicy tak mówią, ale nawet dzieci z najdalszej wsi, chodzą do szkoły, gdzie są nieustannie korygowane.
Poza tym, skoro już chce się bawić wśród dorosłych na forum i wstawiać komentarze, to niech będzie to poprawnie.
Niech się przyzwyczaja i rozróżnia; kiedy smsy pisze do kolegów z piaskownicy, a kiedy pisze na forum z dorosłymi.
No a jeśli nie potrafi skorygować, zaledwie kilku swoich zdań.. to znaczy, że nie dorósł jeszcze do forum.

P.S. gdyby " fajnie kminił", to w drugim komentarzu, już by się wstydził i pilnował, ale niestety 2 "byki" rażą w oczy, więc raczej ciężki przypadek..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

donmaslanoz14 Nie mam zamiaru, od tego mam tutaj "was", drogie dzieci, ciebie i "ukifuki2011x" i wasze pełne po uszy pieluchy.. Bo tylko to potraficie dobrze robić, rąbać pod siebie.. bez rozumu, składni, interpunkcji i ortografii.

Pisze się "dorosły", a nie "dorosly"- to twoje lenistwo cwaniaczku, czy brak szacunku do przodków i polskiej flagi? No raczej, bo nawet sam program podkreśla bezmózgowcom błędny wyraz na czerwono! Ale fakt, żeby to zauważyć i poprawić, trzeba mieć Iloraz inteligencji, nieco wyższy niż u konika polnego..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

to zmień pieluchę, jak ci śmierdzi

ocenił(a) film na 6
Dominiqueboy

Czemu uważasz, że forum jest tylko dla dorosłych? Moim zdaniem dostęp do forum filmowego oraz możliwość wypowiadania się na nim nie ma związku z wiekiem i nie powinno być nim ograniczane.

Niech sobie chłopak pisze co chce, co w tym złego? Błędy prędzej czy później dostrzeże i przestanie je popełniać (albo i nie), czy trzeba go z tego powodu teraz piętnować i wręcz słownie skazywać go na banicję? Bez przesady.

ocenił(a) film na 5
prowned

Piętnować błędy trzeba, bo tylko w ten sposób ludzie stają się lepsi. Skazywać na banicję już niekoniecznie.

Dominiqueboy

byki są na łące, a to są błędy

ocenił(a) film na 8
duchabp

dlatego mój "byk" jest w cudzysłowie ;)

gggggrzegorz

Haha. Pani pyta Jasia: - Jak możesz robić tyle błędów? Przecież jak masz jakieś wątpliwości, to możesz sprawdzić w słowniku!
- Kiedy prosę pani, ja nie miewam żadnych wątpliwości... ;-)

użytkownik usunięty
ukifuki2011x

bez obrazy, ale pisz zgodnie z polską poprawnoscia ortograficzna, w ogole jak cos, a nie wogule.Nie rob przynajmniej sobie wstydu, nam juz robisz

chyba 'w ogóle' a nie 'wogule'

ocenił(a) film na 7
ukifuki2011x

Umówmy się że gdybyś stał obok takiego stwora, który ma tak dobry słuch to słyszałby Twoje bicie serca, więc wstrzymywanie oddechu i zamieranie w bezruchu by nie pomogło.

ocenił(a) film na 5
ukifuki2011x

Ja bym dodał jeszcze to, że czasem jak się beka, to też trudno jest to zrobić cicho.

WlochatyHejter

Tu akurat się nie zgodzę. Bekam po cichu jeśli sytuacja tego wymaga, tego można się nauczyć. Są osoby, rodziny, które zawsze bekają głośno i dziecko wychowane w tej rodzinie nie potrafi tego robić cicho, bo robi to odruchowo.

ocenił(a) film na 7
ukifuki2011x

Oj ludzie, chyba nie wiecie co to znaczy dobry troll, który nam tu kolega wyśmienicie zaserwował ;)

ukifuki2011x

Nie widziałem filmu jeszcze ale Ty znakomicie dajesz radę bez ortografii

ocenił(a) film na 5
ukifuki2011x

na pewno można żyć bez ortografii

ocenił(a) film na 8
boooyas

Piękne podsumowanie

boooyas

Bez mózgu też można, czego przykładem są wtórni analfabeci, których nawet tutaj tak wielu...

A co do "życia bez ortografii" czy interpunkcji. Mmożna też z tego powodu "nie żyć". Przykładem wojna Iraku z Iranem, gdzie poszło o ... przecinek.

ocenił(a) film na 5
ja_2_0

Touché. Kkażdy może popełnić błąd.

boooyas

;) fakt, zaważyła chęć poprawy wielkości litery i niedokładny "delete". Zauważyłem to od razu, ale nie ma tutaj możliwości edycji postu (a przynajmniej ja nie znam sposobu).

A inna sprawa, że jednak jest "pewna różnica" między ewidentną literówką, a brakami w znajomości ortografii, interpunkcji czy używania znaków diakrytycznych.

ukifuki2011x

Żeby pierdnąć, dziecko drogie, trzeba spiąć mięśnie. A podczas snu wszystkie mięśnie są całkowicie rozluźnione. Nie ma wiec czegoś takiego, jak pierdzenie podczas snu. Każdego bąka można kontrolować. Argument inwalida. Te stwory wszystko słyszały, ale z danej odległości, więc jeśli komuś się odbiło akurat, a ich nie było blisko, to mogły tego nie usłyszeć. Gratuluję tępoty.

ewacasandra

Miensnie trzeba spiac zeby nie pierdnonc. Pierdzi sie podczas snu bo slysze jak dziadek spi i pierdzi.

ukifuki2011x

Fart or not fart, that is the question.

ocenił(a) film na 6
ukifuki2011x

Może dziadek udaje, że śpi i celowo pierdzi, żeby zagęścić nocną atmosfere :D

Matee91

Hahahaha. Oplułem monitor.

ukifuki2011x

wsadz mu w dupe pluga to przestanie

ewacasandra

Wspaniały temat na doktorat - sen a pierdzenie.

ewacasandra

No dobra. Co z chrapaniem? Tego nie skontrolujesz ;)

ocenił(a) film na 5
ewacasandra

Poważnie? Ty w to wierzysz? Jak sobie znajdziesz faceta i zaczniesz z nim spać to po pół roku wspólnego kimania wróć i skoryguj swoją wypowiedź.

ocenił(a) film na 6
ewacasandra

Człowiek po śmierci kilka godzin pierdzi, bo schodzą z niego gazy.czyli wtedy też spina poślady?

ocenił(a) film na 7
ukifuki2011x

Najpierw to się naucz poprawnie pisać, dzieciaku, bo inaczej nikt nie będzie brał Cię na poważnie. :D

ocenił(a) film na 1
ukifuki2011x

Gościu idź lepiej do szkoły a nie do kina gdyż czytając twój komentarz przeżyłem koszmar! Kaleczysz maksymalnie i błagam Cię nie pisz nic więcej!

ocenił(a) film na 5
butagenix

jezu ludzie są tacy głupi w 2021 nadal nie potrafią odróżnić trolla od kogoś kto nie potrafi poprawnie pisać. Wy się tu obrażacie a on się z was śmieje boomerzy

butagenix

trochę żenua, że coś takiego wywołuje u ciebie takie emocje...

ukifuki2011x

pierdzą czy nie film jest po prostu qwa słaby że aż suty więdną

ocenił(a) film na 4
ukifuki2011x

Based comment. Nie przejmuj się normikami od ortografii.

ocenił(a) film na 8
ukifuki2011x

nie pierdzisz przez sen. sprawdź sobie na necie :D
mimo że trolling to nieudany

ocenił(a) film na 7
ukifuki2011x

#polacy_o_filmach

ukifuki2011x

O tym samym myślałam podczas oglądania filmu, tylko na zasadzie chrapania.
Odpowiedział na jedne pytanie odnośnie jak radzili sobie z małym dzieckiem gdy płakało, ale nadal nie dał widzowi wskazówki co do pytania wyżej, banalne prawda?
Film zbyt długi, jednak trzymał w napięciu i skończył się podobnie jak 1 część, druga zbyt dużo nie wniosła, ale odmużdzył mnie. Gra aktorska, muzyka na plus, jednak nie róbcie już trzeciej części. Niepełne zakończenie: co z nogą bohatera, wyspą, co się stało po chwili od nagłośnienia fal na potwory i ich zabicia na wiosce. Tak wiele pytań retorycznych, by widz sam musiał dokończyć seans.

ocenił(a) film na 3
ukifuki2011x

na tym filmie nie pojawia się ani jedna inteligentna forma życia. Jak bym miał rodzinę takich idiotów, to też bym umarł w pierwszej części.

ocenił(a) film na 6
ukifuki2011x

polska krytyka filmowa wstaje z kolan, dziękuję ci autorze

ocenił(a) film na 6
ukifuki2011x

Właśnie z powodu m.in tego pierdzenia większość ludzkości zostało wybite.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones