PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200073}

Ciemna strona Księżyca

The Dark Side of the Moon
5,4 1 855
ocen
5,4 10 1 1855
Ciemna strona Księżyca
powrót do forum filmu Ciemna strona Księżyca

Akcja toczyła się na statku kosmicznym. W grupie astronautów znajdował się zarażony osobnik
tudzież android (nie pamiętam). Świta mi moment jak stali w grupie i żeby sprawdzić kto jest
zarażony nacinali sobie ręce. Motywem przewodnim dreszczu były zielone oczy i chyba zielona
krew - dosyć często przewijające się w filmie. Wiem bo bardzo się ich bałem :D Film oglądałem
w latach '90 na PRO7 albo SAT1. Niestety nie potrafię znaleźć tego filmu na FW :(

ocenił(a) film na 5
Silverio

Wiem że oglądałem film o którym mówisz. oderwana głowa androida i sikająca biała nie zielona krew:) Szukam w ocenionych przez siebei Sci-Fi ale nie moge namierzyć....

ocenił(a) film na 8
tytus01

Jak sobie przypomnisz, albo znajdziesz w ocenianych to pamiętaj o mnie ;-) Będę wdzięczny

ocenił(a) film na 6
tytus01

Nie mówicie przypadkiem o którejś z części „Obcego”, konkretnie „Decydujące starcie”?

ocenił(a) film na 8
karlolek91

To o czym pisze tytus01 to pewnie chodzi o obcego bo tam pamiętam, że był motyw jak androidowi łeb odleciał i smar tryskał. Ale mi chodzi o całkiem inny film

Silverio

moze o COŚ carpentera z kurtem russelem???

Silverio

moze przez6 lat sobie nie przypomniales

Silverio

The Thing

Silverio

http://www.youtube.com/watch?v=FgqTTKmiEwo ta scena? Tylko nie pomyl z The Thing z 2011, tego sie nie da oglądać;]

ocenił(a) film na 8
Aglaja_2

Nie to nie był fil "coś". W filmie jaki ja szukam to także stali w grupie z tym, że skalpelem nacinali sobie ręce i na 99% krew była zielona. Akcja toczyła się na statku kosmicznym, bo pamiętam kombinezony kosmonautów i zielone oczy. Co jeszcze utkwiło mi w pamięci hmmm... był motyw bzykanka pod prysznicem tzn. zarażony czy też android uprawiał tarło z członkinią załogi z tym, że ona tego nie przeżyła :-)

ocenił(a) film na 4
Silverio

czerwona , wszyscy wycierali skalpelz krwi, a android nie wytarl i udal tym czlowieka. po tej scenie byl prysznic, bylo to na ziemi, po kataklixmie, zatrzymali sie ci ludzie kolo zlomu wielkiego robota, i niewiedzieli czy dziala,zielona krew moze mial android.

Silverio

Może to któraś z kinowych wersji "Z archiwum X"?

Silverio

Chyba chodzi ci o obcego 8 pasażer nostromo,albo Coś horror johna carpetnera z roku 1982

tomcruise

Crash And Burn z 1990r. to byla stacja telewizyjna a nie statek kosmiczny tytuły polskie filmu to Robot Jox 2 lub śmiercionośny wirus krwi zielonej nie było ale syntetyk po swojej sztucznej krwi zaraził skalpelem grubaska któremu ręka puchła

Silverio

Może to Saturn 3 z Kirkiem Douglasem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones