PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877}

Ciemna strona miasta

Bringing Out the Dead
7,1 12 411
ocen
7,1 10 1 12411
6,4 14
ocen krytyków
Ciemna strona miasta
powrót do forum filmu Ciemna strona miasta

zajebisty film

ocenił(a) film na 10

ale tylko dla tych co rozumieją jego sens hm a jak ktoś nie lubi takich klimatów niech nie ogląda jest wiele innych filmów wiec po co tak sie napinac nie rozumim:)

ocenił(a) film na 9
mafiaczipsa

zgadzam się z Tobą w zupełności...

mafiaczipsa

Powiedz to ciotom, którzy dziś twierdzą że Cage gra tylko w słabych filmach.

komarrek27

hehe, ale on gra w czym popadnie i to nie podlega dyskusji. Ten film to jeden z wyjątków;)

Private_Witt

o co chodzi w tym filmie

ocenił(a) film na 7
Ajfel93

Jak dla mnie o to, żeby być w stanie pogodzić się z samym sobą.
"Nikt ci nie kazał cierpieć, to twój pomysł"

ocenił(a) film na 9
Private_Witt

Ten film nie jest wyjątkiem, polecam uzupełnić filmografię Cage'a:)

straightlines

"Jeden z wyjątków" czytamy dokładnie ! Widziałem większość jego filmów i większość tej większości to crap.

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

Zgodzę się z tym. Cage to aktor, który musi trafić na dobrego reżysera i scenariusz, gdyż sam nie potrafi zrobić ze słabym filmem tego. co na przykład Nicholson i wielu innych. Prawda jest taka, że większość ról tego aktora to zaledwie niezłe produkcje rozrywkowe i średniaki oraz trochę na prawdę słabych. Na palcach jednej ręki mogę wymienić te, w których Cage mi się podobał: Ciemna strona miasta właśnie, Dzikość serca, Oczy węża, 8,5 milimetra, czy Zostawić Las Vegas. Zapewnw to nie wszystkie, ale te akurat przyszały mi do głowy. Całkie niezłe kino akcji to Twierdza, zaś n a prawdę słabe produkcje to Ghostrider czy Skarby Narodów.

ocenił(a) film na 4
komarrek27

Święta prawda :)

komarrek27

Cage to sprzedajna ciota. Gra już w takich gównach, że daj spokój..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Chodzi o to ,że już od dawna to beztalencie gra w chałach. Podejmuje każda, nawet najgorszą role z braku innych ofert.A dlaczego nie dostaje porządnych ról? Bo Cage to trzecia liga w Hollywood i musi grać w byle gównach, bo inaczej nie miał by na życie.

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Strasznie szybko kretynie skreślasz ludzi i zapominasz to czego dokonał w swojej karierze aktorskiej.

tomucho77

Dobra cwelu. Wymień chociaż jeden dobry tytuł z jego udziałem.
Oprócz Zostawić Las Vegas Cage nie zabłysnął. Zawsze był tylko przeciętny, a teraz jest wręcz gównem.

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Np. to kretynie ...

http://www.filmweb.pl/person/Nicolas.Cage/awards

tomucho77

Faktycznie, liczba złotych malin imponująca x)
Dajesz parówko!

czlowiek_z26

Birdy, Moonstruck, Raising Arizona, Wild at Heart, Red Rock West, The Rock (klasyka leciał w tv z tysiąc razy), Con Air, City of Angels, Bringing Out the Dead(!!! jak dla mnie świetnyyy), 8MM, Gone in Sixty Seconds, Kick-Ass (moim zdaniem kultowy film). Dla niektórych osob są to dobre filmy, z resztą wystarczy spojrzeć na oceny na filmweb. Wiem że to tylko 11 filmów (oprócz Leaving Las Vegas), a Ty jako aktor pewnie zrobiłbyś ich 10941278451 tylko ci się nie chce no ale to zawsze coś. Nie uwzględniłem tu bardzo przyjemnych komedii jak Family Man, Naciągacze czy Kapitan Corelli. Niektórzy doceniają też film Adaptacja.

komarrek27

Wszystko to gówno, oprócz moczu...

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Swoimi postami prezentujesz obraz nędzy i rozpaczy nie zgłaszam tych wulgarnych wypocin do blokady tylko po to żeby wszyscy zobaczyli jak żenującym jesteś osobnikiem !

tomucho77

Aa tam. Przykonfidentuj, poczujesz się lepiej ;)

czlowiek_z26

Udowodniłeś już tutaj że nie jesteś osobą z którą warto rozmawiać na jakikolwiek temat. Żegnam.

komarrek27

Gościu nawet nie zauważyłeś, że to ty pierwszy obrażasz , a teraz coś sapiesz i sie dziwisz, że jestem dla ciebie mało kultularny, bo przecież ty możesz ubliżać innym, ale inni, chociaż obrażani mają byc dla ciebie grzeczni.Jebnij się w swój pusty czerep i ciągnij się .pa

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

I kto tu ma pusty łeb ? popatrz jakim słownictwem operujesz od pierwszego postu w tym temacie !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Beznadzieny człowiecze spójrz na swój pierwszy post w którym zwyzywałeś Nicolasa od ciot i dopiero wtedy wytykaj innym chamstwo !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

A i żebyś nie myślał sobie, żeś lepszy, bo twoje słownictwo to także rynsztok.Papa

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Dostosowywuję się do twojego poziomu który jest poniżej mułu zalegającego na dnie.

tomucho77

Lepiej zalegać pod mułem w jeziorku niż taplać się w odchodach jak Ty :)

ocenił(a) film na 4
czlowiek_z26

Żenada skąd się takie "coś" bierze !

Pierwszy post "ciota, gówno", drugi "gównach", trzeci "gównem", czwarty "parówko", piąty "gówno, oprócz moczu" ja się taplam w odchodach ! a kto cały czas pisze o odchodach ?

Ogarnij się gościu bo ktoś zgłosi te twoje wypociny i dostaniesz bana !

tomucho77

Już ci raz napisałem - A zgłaszaj konfidencie. Sram na ciebie. Banem to możesz straszyć swoich kolegów z kółka różańcowego .

czlowiek_z26

I to mówi mieszkaniec kraju którego politycy sprzedali się CIA za 15 mln dolków.

komarrek27

O czym Ty do mnie nadajesz? Jakie Cia? jakie dolary? jacy znowu politycy??? Ogarnij się, to temat o kiepskim aktorzynie kejdżu, a nie polityce.. w każdym kraju się sprzedają..tylko proszę Smoleńska w to nie mieszaj panie Macierewicz.....

czlowiek_z26

człowiek_z Widać że nie jesteś inteligentną,racjonalnie myślącą jednostką, jeśli nie potrafisz zrozumieć tak prostego i dziecinnie banalnego filmu, myślę że to świadczy o przeciętności twojego umysłu, ale nie martw się to nie twoja wina, w życiu nigdy nie jest za późno na zmiany.

Poradnia resocjalizacyjno-psychologiczna tel-(224 000 000).
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
mafiaczipsa

Masz rację zayebisty film tylko że mi jakoś nie przypasił, z ręką na sercu nie wiem czemu ? Może dlatego że poruszą złożoną psychikę ludzką i że jest tak bardzo specyficzny ... hmm ?

ocenił(a) film na 9
mafiaczipsa

Nie ma w tym filmie nic do rozumienia, wystarczy pewien stopień wrażliwości. To nie jest dramat kryminalny z zagadkami, że trzeba tu cokolwiek rozumieć.

ocenił(a) film na 8
straightlines

Dokładnie. Wystarczy 'rozkoszować' się postępującym wariactwem bohatera.

mafiaczipsa

a jaki jest klimat tego filmu? bo nie wiem czy oglądać czy nie

ocenił(a) film na 5
mafiaczipsa

O jakich klimatach piszesz? Jak bys skatalogowal ten film?

ocenił(a) film na 8
Arkadiusz_Rybak

Miał chyba na myśli "ciemne klimaty". Ponure

mafiaczipsa

Po co innym dyktować co mają oglądać?? I tak obejrzą jak będą chcieli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones