PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6447}

Ciemna strona sławy

Inside Daisy Clover
6,1 324
oceny
6,1 10 1 324
Ciemna strona sławy
powrót do forum filmu Ciemna strona sławy

Odkąd lepiej poznałem historię Natalie Wood chcę obejrzeć te z jej filmów, które są warte zobaczenia, a owy właśnie film do takich się zalicza. Ktokolwiek?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Hejka mam nadzieje że ta informacja ci pomoże.
http://thepiratebay.org/torrent/5624548/Inside_Daisy_Clover_%5B1965%5D_Natalie_W ood_Robert_Red%20ford
Niestety nie mogę znaleźć do niego polskich napisów :( Wydaje się że może być z tym problem bo to dość stary film i jednak mało popularny w Polsce. Jeżeli twoją znajomość angielskiego jest wystarczająca to życzę miłego oglądania:) Ja się jak na razie muszę obejść smakiem chyba że ktoś będzie miał napisy pl i będzie na tyle miły że się nimi ze mną podzieli;)

Gerald_zwany_Geraltem

OK, dzięki, spróbuję ściągnąć jak wrócę do domu.
Widziałem, że jest na chomikach z polskim lektorem z TCM, ale zanim mi to się ściągnie... Jest też i Gypsy i Przeznaczone do likwidacji, o ile dobrze pamiętam.

bardotek69

"Ciemna strona sławy" będzie na TCM jakoś w przyszłym tygodniu :) Polecam

plnddk

Przegapiłem;-/ ?

bardotek69

nic straconego :) TCM dość często powtarza stare filmy z Redfordem, tj. Inside Daisy Clover, The Candidate, Jeremiah Johnson, All the President's Men :) Musisz śledzić na bieżąco program TV, i na pewno wyhaczysz ten film :) Pozdrawiam

plnddk

Śledzę, mam od lat ten i inne filmy zaznaczone jako "chcę obejrzeć" a i tak mało co udaje mi się wyczaić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones