PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 584
oceny
5,0 10 1 78584
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Złote Maliny

ocenił(a) film na 2

Pierwsza część dostała 5 malinek, jak myślicie ten dostanie więcej?

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Obstawiam, że tym razem - całą szklarnię.

WTTW_FILM

WTTW paradoskem jest to ze film ktory dostal 5 malinek w Polsce ma do dzis najlepszy rekord otwarcia weekendowego w historii naszej pieknej krainy weglem i ropa plynacej ;-)

ocenił(a) film na 2
punisher822_filmweb

Em, wiesz że Maliny nie są Polskie? . Dwa że co ma otwarcie i jego wynik do jakości filmu? Wiesz ile filmów zostało rozjechane przez krytyków i zwykłych niedzielnych widzów bo były mierne (np. transformers 4) i na odwrót? Zarobiły tyle co nic ale były mistrzowskie. A poza tym, film miał premierą w walentynki, i stąd tyle hasju. więc zanim coś napiszesz, doucz się :)


P.S. Wiem o co Ci chodziło z malinami, wiem że nie chodziło o to że są rozdawane w Polsce ale używaj przecinków bo to jest średnio czytelne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Po co komu przecinki nawet ich nie widać

ocenił(a) film na 2
punisher822_filmweb

Ktoś ci zwraca uwagę, bo jesteś kretynem i nie potrafisz poprawnie pisać i ty jeszcze na niego naskakujesz. Brawo bezmózgu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punisher822_filmweb

Oks, wracaj do szkoły nieuku

punisher822_filmweb

Do tego brak polskich znaków. Od razu przypomina mi się przykład: „Tak zrobie ci te laske” :) Pytanie do punishera: ile możliwych kombinacji znakow przestankowych i znaczeń jesteś w stanie wymyślić? :) :) :)

WTTW_FILM

Ta czesc ma innego rezysera wiec obstawiam zero malinek :)

ocenił(a) film na 2
Angelikaraczkowska_52

I tak będą :)

ocenił(a) film na 2
Angelikaraczkowska_52

Ten reżyser nakręcił kilka świetnych filmów, nie bez powodu chciałby uratować tą serię zwłaszcza po kiepskim początku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WTTW_FILM

Nie potrzebuję malin do szczęścia aby wiedzieć, że te filmidło i tak będzie g*wnem. ;D

ocenił(a) film na 2
cloe4

Maliny to tak kropka nad "i".

WTTW_FILM

Albo kreska nad ,,ó'' ;)

ocenił(a) film na 2
zainteresowana

"Truskawka na torcie" XDDDDDDDD

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Pewnie, taki Scarface jest tego dobitnym przykładem, prawda?

ocenił(a) film na 6
cloe4

Nieprawda. Byłem widziałem i wiecie co? Dawno się tak nie ubawiłem w kinie jak na filmie. W trakcie jednej ze scen (z dialogami oczywiście) nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechem na całą salę... i wiecie co? Wtedy chyba wszyscy faceci na sali zaczęli się śmiać, a kobiety darły, żebyśmy zamknęli się albo wyszli. Jak na komedię - mocne 6. No i świetna muzyka.

WTTW_FILM

Przynajmiej za najgorszy Sequel.

ocenił(a) film na 2
Ludi_filmaniak

Ty to jedna więcej będzie na pewno czyli minimum 6 xd

WTTW_FILM

Kim na pewno dostanie, nigdy za nią nie przepadali...

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

miała też nominacje do Oscara ale akurat The Weekndowi by sie on należał napewno bardziej niż Eminemowi

WTTW_FILM

Skoro każda część Zmierzchu coś dostawała a ten film jest trochę podobny może tylko nie gatunkowo. na pewno poziom 2 cześci nie będzie lepszy od pierwszej więc na pewno dostanie.

ocenił(a) film na 5
wojtek40i4

lecz sagi zmierzchu dalo sie jakos ogladac i byly bynajmniej nie najgorsze wg mnie, czego nie moge powiedziec o 50 twarzach wcale sie nie dziwie ze dostal tyle malin zasluzyl na nie (oprucz muzyki) wiec mysle ze 2czesc tez dosstanie ok 5 malinek

powolnyrdw

A niech sobie dostaje te ''zacne złote malinki'' -fakt faktem,nie ma co się oszukiwać,że o
''Grey'u'' po raz kolejny znowu będzie głośno a autorka się na tym po raz enty wzbogaci.I bardzo dobrze. ;)
A co do sagi Zmierzch-bajkowy filmiczek dla 15-latek,które wierzą w wampirki.
Tego się nawet oglądać nie dało.No chyba,że ktoś bajeczki takie trawi...Gust.;)

Pozdrawiam.

Omen_Girl

Nie, Zmierzchu się nie dało oglądać nawet mając 14 lat ;)

WTTW_FILM

Mam nadzieję, że jak najwięcej. Może wtedy Hoechlin - idiota przenajświętszy - zrozumie, że lepiej było się do tego nie pchać.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Milion od razu. Po co ta szydera bez oglądania? Może twórcy pójdą po rozum do głowy i wsłuchają się w głosy widzów he. A co do rekordu otwarcia w Polsce nowy należy do najnowszego Pitbulla. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2
bnk_es

Szydera bo lubię wabić krzykaczy i ich prowokować :)

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Chyba że tak :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
arko22

Weź usuń konto głupi bocie :*

WTTW_FILM

Powiem szczerze, że pierwszą część po prostu oglądałam w domu, przyniesioną przez kogoś na sticku. Oglądałam to może nadużycie, bo po około 20 minutach zasnęłam, a gdy się obudziłam leciały już napisy końcowe. Było to jakoś w maju czy w czerwcu zeszłego roku - do dziś nie pokusiłam się o dokończenie. Pierwsze dwadzieścia minut mi wystarczyło, żeby stwierdzić, że szkoda po prostu mojego czasu: drewniana gra aktorska, infantylne dialogi i fabuła, której praktycznie nie było. Jedyne co można powiedzieć dobrego o tym filmie to oprawa muzyczna (świetne numery m.in. Annie Lennox, Jessie Ware czy the Weeknd) no i przystojny aktor grający główną postać męską. Jego akurat kojarzyłam z serialu "The Fall" gdzie świetnie zagrał seryjnego (i nieźle grającego policji na nosie) zabójcę kobiet. Co do Malin to pewnie będą, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że druga część będzie znośna - skoro było, nie było jest to adaptacja wyjątkowo kiepskiej książki i jak to mówią "z g... bata nie ukręcisz". Znając jednak życie znowu padnie rekord oglądalności, a jeśli ktoś twierdzi, że gnioty nie mogą być blockbusterami to sorry Gregory, akurat to się zdarza najczęściej. Pamiętam rewelacyjny film "Paterson" Jima Jarmuscha, który był rewelacyjny mimo swojej prostoty - niestety sala kinowa podczas seansu świeciła pustkami. Także tego...

użytkownik usunięty
olka0207

Tylko dwadzieścia? Ja dotrwałam do momentu gdy główna bohaterka straciła dziewictwo!! A zaraz potem dałam sobie spokój. Nie było dla mnie sensu, bo nie zanosiło się na to żeby ta historia się nagle rozwinęła i to wszystko miało do czegoś sensownego doprowadzić.

Łoo to z godzinkę szarpnęłaś :) Szacun, naprawdę!

użytkownik usunięty
olka0207

Dobry tekst powiedział ten facet do głównej bohaterki. "Do zo bejbiczku". Tak przynajmniej było w tym tłumaczeniu z którym ja się spotkałam. Głupie, ale można się pośmiać. Tak czy inaczej filmu nie polecam, strata czasu. Ale czego wymagać od filmu kupionym za parę złotych w markecie spożywczym.

WTTW_FILM

Pierwsza część słaba ta trochę lepsza ,ja znalazłem ją tu polecam :) www. filmobox.exhl. pl/

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

Właśnie jestem po seansie i według moich odczuć druga część ogólnie wypada lepiej niż pierwsza

WTTW_FILM

Ten film nie zasługuję na żadne malinki tylko na solidną porcję GRANATÓW!!! :D

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

moim zdaniem , że dostane więcej naprawdę fajny film

WTTW_FILM

maks. pisze melodramat a to zwykłe romansidło

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Wróciłam właśnie z kina i jestem zniesmaczona jak można aż tak sknocić film.!!! Scenariusz napisał jakiś totalny amator( mąż autorki książki) ! Film widza nie wciagnie nawet w 1 %, nuda , nuda ,nuda ..........Książka nie jest ambitna ale trzyma się jakoś kupy, ma jakiś sens natomiast film to nudny chaos.Sceny erotyczne jak dla nastolatków, nijakie wręcz śmieszne. Ja osobiście dałam 3 gwiazdki ale nie za treść filmu ale za wysportowane ciało Dornana. Uważąm I część trylogii (w porównaniu) za arcydzieło , natomiast II część to kicz !

roza2009

Wybacz, ale muszę zadać to pytanie: jaka jest korelacja między oceną filmu a ''wysportowanym'' ciałem odtwórcy tytułowej roli? Jak na podstawie wyglądu fizycznego bohatera, można podwyższać lub obniżać ocenę dzieła kultury (nawet tej popularnej)? No i wreszcie, czy jeśli jakiś mężczyzna dałby temu filmowi podobną ocenę tłumacząc to wyglądem nagiego ciała głównej bohaterki to nie miałabyś na głową lampki z napisem ''seksista''? Lub inaczej, czy jeśli mężczyzna oceniłby ten film na powiedzmy jeden i tłumaczył to ''obleśnością aparycji protagonisty'' to nie uznałabyś tego za przejaw zakompleksienia u tego użytkownika?

WTTW_FILM

Haha ciekawe za co... dramatyczmy film. Myslalam ze bedzie jakis lepszy ale jak zwykle gray ma dobry marketing i nic wiecej. W filmie bylo chyba z 4 watki lub piec i tylko jeden zakonczony. Odradzam ten film

Aiva1993

No ej przecież to ma sens akurat. Otwarcie wątków aby zakończyć je w kolejnym filmie (w którym otworzy się kolejne wątki). Zasady władajace marketingiem we wszelkich telenowelach zastosowane w filmie skierowanym w sporym stopniu do widzów telenowel, to się klei. Trzeba przecież jakoś zachęcić do udania się do kina na 3 odsłonę. Gelby muszą się zgadzać.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Najgorszy gniot jaki widziałem. Nie oglądać

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

No raczej. Nie zdziwiłoby mnie w ogóle; gdyby były to Wszystkie możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones