PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286909}

Ciemność rusza do boju

The Seeker: The Dark Is Rising
5,3 4 814
ocen
5,3 10 1 4814
Ciemność rusza do boju
powrót do forum filmu Ciemność rusza do boju

Książka jest rewelacyjna (wszystkim polecam!), ale przeżyłam szok, kiedy okazało się że robią na jej podstawie film! Mam nadzieję, że uda się realizatorom przenieść tę niesamowitą atmosferę, która jest w książce, na plan. Jeśli zrobią z tego gniot, tak jak np. z sagi o Harrym Potterze, to będą mieli ze mną do czynienia! >;)

ocenił(a) film na 10
kirke_4

Tylko jak to zniszczą to masz im tak powiedzieć że narnia kaspian pójdzie raz dwa i sobie ją wcześniej oglądniemy:) Ale uważam że napewno tego nie zniszczą ( tak jak narnie i terabithie) ale sami pewnie jeszcze coś ciekawego dodadzą:) A tak po za tym to ne wiesz przypadkiem gdzie książki te można kupić? Bo w wydawnictwie pisało że jest nakład wyczerpany ale przypuszczam że jak będzie film to wydadzą je jeszcze raz!

wardzalki

Ja czytałam tylko 1 część ("Ciemność rusza do boju"), którą wypożyczyłam kilka lat temu najnormalniej w świecie w bibliotece publicznej;). Teraz mam też drugą część ("Szary Król"), ale nie przeczytam jej dopóki nie przypomnę sobie tej pierwszej (a jest z tym problem, bo ktoś ją wypożyczył i nie wiem czemu- nie oddaje!). Tak więc jestem w punkcie wyjście...:/ Ale też słyszałam, że w internecie nawet nie można jej dostać. Nie martw się- jak rozkręcą całą machinę reklamową tego filmu to napewno sprzedaż ruszy, masz to jak w banku!

kirke_4

Ja przeczytałam pierwsza i druga czesc juz kilka lat temu
i mnie rowniez wiesc o ekranizacj CRDB zaskoczyła( ale pozytywnie ;) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones