PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4577}

Ciemny kryształ

The Dark Crystal
7,3 6 477
ocen
7,3 10 1 6477
6,7 10
ocen krytyków
Ciemny kryształ
powrót do forum filmu Ciemny kryształ

Kiedy bodajże po raz pierwszy pokazała go Telewizja Polska. Widziałem tylko początek i koniec, bo jechaliśmy do dziadków w czasie jego trwania i końcówkę obejrzałem u nich.. I strasznie żałowałem, że nie dane mi było zobaczyć całości. Potem wiele lat go szukałem i kiedy znalazłem, z radością stwierdziłem, że przetrwał próbę czasu :) Wciąż bardzo mi się podoba!

astat_2

HA! Wiem kiedy to było! Specjalnie sobie kartki pisałem i znaczniki w programie tv (tych całych 2 kanałów:D ) robiłem i.....PRZEGAPIŁEM!!!!! To była katastrofa. Jakikolwiek film "zachodni" w tamtych latach był rarytasem w TV, takim świętem, bo zazwyczaj filmy USA, UK czy inne puszczali właśnie w święta. Całe lata rozpaczy czarniejszej od tego kryształu osłodził dopiero zakup video przez rodziców i upolowanie tego filmu "na placu"

ocenił(a) film na 6
korniszoner

Mi wydaje się, że pierwszy raz widziałem ten film bardzo dawno temu: najprawdopodobniej w wakacje. Próbuję odnaleźć przypuszczalną datę emisji, ale bez rezultatu. Pamiętasz kiedy to mogło być i pod jakim ewentualnie tytułem ten film był emitowany? Dzięki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones