PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438286}

Cierń

Splinter
5,0 6 224
oceny
5,0 10 1 6224
Cierń
powrót do forum filmu Cierń

nie ogarniam tak niskiej oceny tego filmu..dla mnie jeden z lepszych horrorów,nie bede sie
rozpisywał poprostu go polecam

ocenił(a) film na 9
cookiexkannibal

zgadzam się w 100%, jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat, bardzooooo klimatyczny

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

Może nie rewelacyjny, ale naprawdę dobry horror. Polecam :)

ocenił(a) film na 7
Maartenmetz

Popieram. Nawet tych samych słów chciałem użyć pisząc komentarz.

cookiexkannibal

ocena fakt, ciut za niska, ale warto obejrzeć. zawsze coś innego :)

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy kumają o co chodzi w kinie.. :) rąsia mnie rozwaliła xD albo "it's ok, it's ok, we're cutting your arm off"

ocenił(a) film na 1
ilonka

A o co chodzi w kinie? Konkretnie- w horrorach. Bo jak dla mnie chodzi o napięcie i (w scenach odcinnania ręki czy zadawaniu komuś bólu) o mentalne odczuwanie go, że aż trzeba sie odwrócić. W tym filmie tego nie było.

iksem

Odcinanie rąk to dla ciebie horror? Ehhhh szkoda gadać

ocenił(a) film na 1
hantos

W tym filmie napewno straszne to nie było, ale w ogóle myslę, że odcięcie reki jest raczej straszne, a z pewnością można je pokazać lepiej niz w tym fimie.

hantos

Istnieje coś takiego jak Gore i jest to podgatunek horroru:)

cookiexkannibal

Zgadzam się z Wami w 100%. Początkowo byłem niechętny co do obejrzenia (nieznana obsada) ale widzę że nie pożałowałem. Horror godny polecenia i nawet lepszy niż niektóre "kinowe hity"

ocenił(a) film na 7
tom733

Dokładnie. NIc dodać nic ująć.Przy scenie z odcinaniem ręki musiałem się odwrócić nawet a to dobry znak ;d;d

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

No może to nie "dzieło sztuki" horroru - ale film się broni (w swojej klasie). Krew się leje, akcja się toczy, ogólnie wesoło jest.
Lubisz klimaty w stylu starego "the Thing", czy http://www.filmweb.pl/film/Inwazja+obcych-2008-468132 - będziesiępanupodobało.

ocenił(a) film na 4
cookiexkannibal

Chyba widziałeś bardzo mało horrorów , skoro twierdzisz że to jeden z najlepszych... ja bym tego filmu nawet horrorem nie nazwal. Fabuła aż wręcz śmieszna, kiepsciutka gra aktorska, dialogi i praca kamer.

ocenił(a) film na 8
sss_111

i mówi to ten co ma na filmwebie zaledwie kilkanascie horrorów obejrzanych a ja 209 ... =] pozdro haha

ocenił(a) film na 4
cookiexkannibal

Chyba kilkadziesiąt:-) ale nie wszystkie mam ocenione

ocenił(a) film na 8
sss_111

co nie zmienia faktu ze jestem maniakiem horrorów i mam ich dużą kolekcje na DVD i nie zmienie zdania bo nadal uważam że to jeden z lepszych horrorów nie mówie od razu że jeden z 10 -u najlepszych ale bardzo dobry w porównaniu z horrorami z ost lat

ocenił(a) film na 4
cookiexkannibal

To już kwestia gustu a o tym nie ma co dyskutować. Pozdrawiam:-)

sss_111

Popieram. Nie wiem jakie "horrory" trzeba mieć na swoim koncie aby to coś nazwać dobrym filmem. Ode mnie 4/10.

ocenił(a) film na 4
AlexabezKeksa

Dokładnie tak. Każdy kto w swoim życiu widział dobre i porządne horrory nie nazwie tego filmu nawet średnim. Pozdrawiam;)

sss_111

Zgadzam się i kompletnie nie rozumiem co w tym filmie mogło być "rewelacyjne" jak to ujął zalozyciel wątku.

ocenił(a) film na 7
sss_111

A sam dałeś ocenę "średnią" :DDDD

ocenił(a) film na 4
Kempy235

Bo mimo wszystko oglądało się przyjemnie. Na raz może być, ale nic poza tym;)

ocenił(a) film na 7
sss_111

Kurde, to można go nazwać średnim wg. Ciebie czy nie? Pytam, bo jednak tam ta Twoja wypowiedź przeczy Twojej ocenie...

ocenił(a) film na 4
Kempy235

Użyłem złej konstrukcja słów. W sumie masz racje, ale postu niestety juz nie da się usunąć. Tak powiedzmy, że bardzo średnim można go nazwać. Dałem 5 ponieważ tak jak wcześniej napisałem nawet przyjemnie się ogladalo, takie sobie kino rozrywkowe nie wymagające myślenia, ale pod względem technicznym, aktorskim i fabularnym film jest bardzo słaby.

ocenił(a) film na 8
cookiexkannibal

Ten horror też wpadł mi w oko obejrzałem go już z 2 razy i chyba znów go obejrze w wolnym czasie bo nic innego ciekawego nie nakrecili narazie :)

ocenił(a) film na 5
cookiexkannibal

nie oglądałem do końca bo spać poszedłem XDD
niech mi ktoś zaspoileruje o co konkretnie tam biegało??
tam był potwór czy jakaś kosmiczna choroba?

ocenił(a) film na 8
settokaiba

i oceniłeś film nie oglądając go do konca..i niszcząc mu średnią...

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

Przyznam, ze ciekawe kino. Niby tani, C-klasowy film grozy, a mial w sobie sporo uroku... i ta latajaca na wszystkie strony kamera, na ktora tyle osob narzeka mi sie podobala, fajne rozwiazanie.

ocenił(a) film na 1
cookiexkannibal

szkoda, że nie ma ocen ujemnych

ocenił(a) film na 1
jims

Ja również żałuję:( Film to dno i kilka kilometrów mółu, jeśli ktoś mówi, że jest dobry to traczej nie widział porządnych horrorów.

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

dokładnie, bardzo fajny horror, tyle co juz widzialam, a ten mnie miło zaskoczył.

ocenił(a) film na 8
cookiexkannibal

otóż to ludzie oceniają wysoko telenowele i dlatego tak niska ocena tego filmu...Film jak dla mnie zajebis.. 8/10

ocenił(a) film na 7
cookiexkannibal

Klimatyczny Horror daje 7 bez żadnego gadania :)

cookiexkannibal

Ja natomiast nie rozumiem Twojego zdania na temat tego filmu. Zatem czy mogłbys mi powiedzieć co sprawiło,ze wg ciebie jest on "rewelacyjny" ?

ocenił(a) film na 8
megan94

bo jest poprostu...i tyle

cookiexkannibal

aaaa taaak to na zasadzie nie bo nie tak bo tak czyli zero argumentacji. Czyli sam nie wiesz dlaczego.Ale masz stosunek do oceny...wcale nie rzetelnej.

cookiexkannibal

chujowy troll, film beznadziejny gdyby się dało, dałbym -10

użytkownik usunięty
cookiexkannibal

cookiexkannibal
No cóż gdybym polegał wyłącznie tylko na ocenach pewnych osób na filmweb, to prawdę mówiąc niczego bym nie obejrzał.

cookiexkannibal

Tyle się zabierałem za ten film i dość mocno się rozczarowałem.. szukałem czegoś niewymagającego myślenia, lekkiego i niedługiego, ale bez przesady. Tak wieje średniactwem, że tak naprawdę nie można tu znaleźć nawet jednej ciekawej sceny, czegoś czego jeszcze nie było. Wszystko jest takie pospolite, wałkowane już milion razy. Podsumowując to nie jest tragicznie, ale gdyby nie ładna aktorka to ciężko by się to oglądało. Na plus może jeszcze ze dwa dialogi i koleś który nie potrafi zmienić koła.

ocenił(a) film na 8
cookiexkannibal

Jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem w życiu.
Gdyby nie kilka szczegółów, dałbym 10/10.

Dodatkowo miałem wrażenie, jakbym siedział w latach '90 przed telewizorem.
Biologiczny horror, coś pięknego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones