PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 tys. ocen
6,5 10 1 69284
4,2 5 krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Żałosny

ocenił(a) film na 1

Najgłupsza, najdebilniejsza komedia romantyczna jaką oglądałam w życiu. Nie cierpię tak głupich i naiwnych, kretyńskich filmów o "idealnej" miłości. Do tego żarty na bardzo niskim poziomie i wszystko pzrekoloryzowane do granic kiczu. ZDECYDOWANIE ODRADZAM jeśli masz coś innego do roboty niż oglądanie tego badziewia.

ocenił(a) film na 2
Parymka

Zgadzam się w 100%. To chyba najbardziej naiwny film, jaki w życiu oglądałam. Może niektórym nastolatkom się podoba, dla mnie to kompletna strata czasu.

Parymka

baaa! zgadzam się i podpisuje się obiema rękami, słodko-pierdzący beznadziejny

ocenił(a) film na 7
Parymka

zależy kto co lubi ;) nie jest to jakaś tam rewalacja ale mi sie nawet podoba ;) ale w końcu wzorowane na >>Histori Kopciuszka<< :P

Parymka

dokładnie, zgadzam sie a przy tym jeszcze gra aktorska na zenujacym poziomie. jednak trzeba zaznaczyc ze ten film jest kierowany do dzieci w wieku 8-12 lat ktore nie beda sie zastanawiac nad filmem tylko ubustwiac slodka twarzyczke hilary duff.

ocenił(a) film na 10
panicarapp3

No wiesz chyba ty na tym filmie podziwiałeś słodką twarzyczke Hilary Duff...Bo jak widać zauważyłeś , że jest ładna. JA jestem w troche większym przedziale wiekowym i film jak dla mnie wyrąbisty. A pozatym mógłbyś zachowywać sie bardziej kulturalnie, i nie obrażać mlodszych od siebie. Taak bardzo fajnie że jesteś starszy ale oni cie nie obrażają. A tak wgl. Film wyrabistyy...Dla ludzi z poczuciem humoru. No i Tyle.

Szpila95

nie rozumiem w którym momencie obraziłam młodszych od siebie? To że stwierdziłam ze ktos ma w ogole 8-12 lat jest samo w sobie obrazą? Moim zdaniem i z mojego doświadczenia wynika ze filmy takie jak ten o kopciuszku, ksiezniczkach lubią oglądać ludzie właśnie w takim wieku, równoczesnie nie zaznaczylam nigdzie ze starsi nie moga ogladac, wszystko zalezy od upodoban

Parymka

Ja tam znajduję się w większym przedziale wiekowym i mi się podoba :) I dobrze ktoś napisał, to jest Historia Kopciuszka, więc nie wiem czego wy się spodziewaliście...:D Ale każdy ma przecież inny gust ;]

daffy01

Ech tam, gadacie, można go oglądnąć w niedzielne popołudnie, nie jest taki straszny. Cukierkowaty, lekki filmik(jak dla kogo), ale da się oglądnąć. Tak jak już wspomniano to historia Kopciuszka, więc raczej nie powinniście spodziewać się jakiegoś szekspirowskiego dramatu godnego oscara. Albo w ogóle czegoś lepszego. Ten film miał przyciągnąć potencjalne wielbicielki Chada(głównego aktora, czyt. Książę).

Parymka

Nie zgadzam się, że ten film jest 'żałosny', ale rzeczywiście, każdy ma inny gust. Mi ten film bardzo się podobał a nie jestem w przedziale wiekowym <do 12 lat> ;P słodki, ale i porusza temat akceptacji wśród rówieśników i akceptacji samego siebie, takim, jakim się jest... Polecam szczególnie gdy ma się gorszy dzień bo jest zabawny ;)

toloo_a

Mnie się on bardzo podoba. Jak już kilka osób wspomniało, to jest wzorowane na baśni w których wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Nie znajdziecie tutaj jakiś zaskakujących zwrotów akcji, bo wynika to z fabuły^^ Zdecydowanie polecam! I jak napisała osoba powyżej: "ale i porusza temat akceptacji wśród rówieśników i akceptacji samego siebie, takim, jakim się jest..."

Parymka

to po co oglądałaś, skoro uwazasz, ze glupie? ; p
jak sie cos komus nie podoba, to przelacza na inny program, proste ;d
albo zmienia dvd ;p

mnie sie podobalo, chociaz tez jestem w wyzszym poziomie wiekowym.
i ktos madrze zauwazyl - tytul chyba o czyms mowi ;]

ale niektorzy chca zgrywac `doroslych` tylko im nie wychodzi ^^
no cóż... bywa xd

ocenił(a) film na 4
Nullcia_2

zgadzam sie z autorem posta .Film jest sztuczny , typowo amerykański i niczym się nie wyróznia wsród filmów z ,,fabryki snów'' Na dodatek Hilary Duff to kiepska aktorka.A najgorsza była fabuła : popularna dziewucha ala barbie i jej chłopak supersportowiec , któremu zaczyna nudzic sie świat lalek z plastiku i wybiera sobie przeciętna , niby gorsza od wszystkich.Ozywiscie dla amerykanów takie sytuacje sa na porzadku dziennym i wszystko tak naprawde jest realistyczne z perspektywy kalifornijskiej lali bo tak wyglada jej świat.KIepskie , daje 4

IKnowWhatYouAre

omg. xdd
no w koncu to o kopciuszku xd
chyba ze nie czytales/las tej bajki w dziecinstwie ;d

austin - typowy ksiaze z bajki [nie ze szaleje na jego punkcie czy cos ;d] moze miec kazda, wiekszosc za nim szaleje, Sam - poddana swojej matki i jej dwóm corką = typowy kopciuszek.
wiec nie wiem, czemu was tak to dziwi?
w polsce nawet by nie nakrecili takiego filmu xdd chociaz w sumie ost. cs dobrze nam ida filmy ;d glownie wlasnie komedie romantyczne xd

Nullcia_2

yyy sorry ;d
corkOM mialo byc xd ;ppp

ocenił(a) film na 8
Nullcia_2

jak dla mnie ogladądało mi się go miło i przyjemnie;) i o to chodzi aby się umysłowo zabardzo nie obciążać w świąteczny dzień. A od początku filmu i tak wiadomo było jak się skończy przecież, miłość i dobro zawsze zwycięży. Ahhh ;D


Film zjadliwy i wcale nie taki tandetny, gorsze się widziało.

użytkownik usunięty
Parymka

Dla mnie to kolejny schematyczny film. Choc wiadomo ze niby przeciez opiera sie na bajce o kopciuszku to inaczej nie moglo byc. Mogło i to o wiele lepiej. Nie dosc ze film jest schematyczny to bardzo podobny do innych jakie widzialam niby a la kopciuszek. Pozmieniane jedynie postacie, a miejscami identyczne.
Jesli juz sie robi schemat, czyli praca nad scenariuszem odpada warto by sie postarac o to by inne elementy filmu nie zawodzily. Gra aktorska to dramat. Mam na mysli konkretnie Duff-dla mnie jej mimika to cos strasznego.

a mnie tam sie podobalo jak duff grala ; )
nie jest jakąś mega gwiazda ;o
ale nie mam nic do jej gry :)

chad tez moim zdaniem sie spisal :)

użytkownik usunięty
Nullcia_2

Ja osobiscie nie lubie sztucznej i dretwej gry bo mnie to irytuje na ekranie gdy ktos sili sie na przekazanie jakis emocji twarza a to mu nie wychodzi a po blizszym przyjzeniu sie wyglada smiesznie...
Zdecydowanie jesli chodzi o gre aktorska wole ogladac Cate Blanchett bo to az sprawia przyjemnosc