PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 045
ocen
6,5 10 1 69045
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

10/10

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem film bardzo fajny..zgodzę się z ty, że jest taki cukierkowaty..ale pokazuję, że nie ważne skąd się pochodzi i ile ma się pieniędzy..ważne jest to jakim się jest człowiekiem w środku:)

ocenił(a) film na 10
UckerLove

a mi się właśnie podoba, że jest taki słodki :P nie zawsze ma się ochotę na wartkie kino akcji i nieprzewidywalne wątki :P a poza tym uwielbiam i Hilary, i Chada, i słodkie, świąteczne przedpołudnia ;)

ocenił(a) film na 8
nasty13

Mi też się podobał :) może nie jest to jakieś arcydzieło..czy ambitne kino. Ale czasem dobrze jest obejrzeć sb coś takiego.
Film przypomniał mi o Hilary..kiedyś ją uwielbiałam. Często oglądałam lizzie mcguire ;d teraz tak jakoś o niej ucichło no nie?

ocenił(a) film na 10
jaqoda

niezupełnie, będzie grała z Kevinem Zegersem w reamake'u filmu o Bonnie i Clydzie, za co wszyscy obsypują ją krytyką, ale nie wiem dlaczego :P skoro jeszcze nie wiadomo jak zagrała :/ uważam, że jest bardzo sympatyczna, a ponieważ Zegersa też bardzo lubię, to myślę, że mają szansę stworzyć niezapomnianą <przynajmniej dla mnie :P> kreację ;)

ocenił(a) film na 8
nasty13

Ja nie rozumiem czemu była nominowana do malinek ;p za np Idealny facet. Ok zagrała..no może nie fenomenalnie, ale źle też mie.

jaqoda

film - ok . Fajnie do oglądać w świąteczne popołudnie ;)

Mam ciekawostkę :
Rolę Austina otrzymał Rupert Grint. Ostatecznie z niej zrezygnował z powodu pracy na filmem "Harry Potter i więzień Azkabanu".

jak dobrze, że Rupert w tym nie zagrał, zepsułby wszystko.

Chad ;))




ocenił(a) film na 10
bkm_fw

loo... to faktycznie ciekawa informacja! całe szczęście, że zrezygnował, bez Chada już nie byłoby tej magii ;)

ocenił(a) film na 10
nasty13

ojoj..nie wyobrażam sobie Ruperta w roli Austin'a:):)

UckerLove

Haha...no co Wy? Taki przystojniak jak Rupert? ;p

użytkownik usunięty
UckerLove

tak to dobre słowa.
Ja tez sie zgodze na 10/10, bo mnie tez on sie podobał.

ocenił(a) film na 10

10/10 film jest świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones