PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 68 995
ocen
6,5 10 1 68995
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Bajkowa opowieść kopciuszka w realiach XX wieku. Tak, tylko, że ten film nie jest dobry ani nawet niezły. To film dla 14latek na wieczór przy ciastkach popcornie i coli podczas którego zdradzają sobie swoje sekrety w kim się zakochały i czy już się całowały ale to NIE JEST DOBRY film.

ocenił(a) film na 5
cebulowapanna

Przesłodzony i nudny. Lepiej obejrzeć Kopciuszka, jako zwykłą bajkę Disney'a, niż to. ;)

moncouur

dokladnie sie zgadzam... takie badziewie ze tak powiem :D :D :D ale jak bede kiedys ogladala go z córeczką to może dopiero inaczej na niego spojrze haha :D

cebulowapanna

oj jaka ty dorosła. Gwinta zerwali i strasznie dorosła.

ocenił(a) film na 7
weeman86

nie powidziałabym, że to film dla 14latek.. a bardziej dla wrażliwych ;) ale chyba nie masz o tym pojęcia.

elciasek4

Tak, ale to wrażliwość na poziomie "Zmierzchu". Czyli właśnie taka dla 14-latek.

ocenił(a) film na 7
gadd

nie prawda... jeżeli ktoś jest wrażliwy to bardzo dobrze, ale z kim ja gadam. -.-' to że ktoś lubi naiwne historyjni nie musi miec w Twoim mniemaniu 14 lat...

elciasek4

Kwestia wrażliwości nie ma tu nic do tego. Naprawdę. Banalna, naciągana historia, pełna nielogicznych, dziecinnych rozwiązań raczej nie zachwyci kogoś, kto jest starszy. Oczywiście mówimy tu o emocjonalnej dojrzałości, a nie wieku metrykalnym...

ocenił(a) film na 7
gadd

czyli ktoś kto jest wystarczająco dojrzały emocjonalnie nie podnieca się takimi filmami?

porozmawiaj sobie z psychologiem...

elciasek4

Zdecydowanie dojrzała emocjonalnie osoba tego typu filmy omija ;-).

ocenił(a) film na 7
gadd

niby dlaczego?? nie prawda.. to że ktoś lubi takie filmy, może tylko oznaczac o wysokim stopniu emocjonalności a nie jego braku.. ;)

elciasek4

Pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu.

ocenił(a) film na 7
gadd

Twoja opinia mnie obraża...

elciasek4

Nic na to nie poradzę. Moja rada: nie przejmuj się.

ocenił(a) film na 7
gadd

dobra.

ocenił(a) film na 7
cebulowapanna

to nie jest zły film. To film dla nastolatek, co nie znaczy ze jest zły... Spełnia swoją rolę. Nie ma być ambitny i ciężki bo nie takie jest zadanie takich filmów. :)

ocenił(a) film na 7
femalehustla

I ktoś tu wreszcie mądrze mówi! ;) Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że są filmy dla 14-latek i 40-latek i że jest absolutnie zrozumiałe, że jeden film zazwyczaj nie podoba się innej grupie wiekowej, niż ta, do której jest skierowany :D

Margaret00

a ja mam 57 latek--- i właśnie go kolejny raz oglądam :)))) w TV.
Ludzie!!! zbyt przewidywalny?!!!?? przecież to BAJKA o Kopciuszku , ogarnijcie się :)))

gabigabi7

w 2023 roku :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones