PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 048
ocen
6,5 10 1 69048
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Po zobaczeniu tego filmu dostałem śmiertelnych drgawek. Po terapii polegającej na oczyszczeniu organizmu poprzez solidną dawkę rocka - odżyłem jakoś. Jeden z najgorszych filmów na filmwebie...

ocenił(a) film na 1
pozytywny_zawodnik

Daję 0/10

ocenił(a) film na 10
pozytywny_zawodnik

Ha ha śmieszny/a jesteś ha ha ha ;-)

Włączając komedię romantyczną dobrze wiedziałeś/łaś co będziesz oglądać...
a ten film jest jedną z najlepszych:)
Wiele osób uwielbia ten filmik i są nim zachwyceni.
Widziałam go już chyba z 10 razy i zawsze na poprawe humorku właczam.
Nawet koleżanka ostatnia chciało go znowu obejrzeć .....
Ma on coś w sobie.

A jeżeli nie podobają Ci sie komedie romantyczne to ich nie oglądaj i nie zawracaj sobie głowy komentowaniem go w ten sposób.

Włącz sobie lepiej jakis kryminał albo film dokumentacyjny.

ocenił(a) film na 10
andzela191089

no zgdadzam się...film jest boski...jeśli ktoś nie lubi tego typu komedii to po co go ogląda

ocenił(a) film na 10
pozytywny_zawodnik

szkoda tylko, że nie nastąpił jeszcze zgon po tych drgawkach. ;] o 1 kretyna mniej. ;]

ocenił(a) film na 8
wiertaraaa

Popieram..., film świetny, trochę schematyczny ale bardzo fajny, na poprawę humoru lepszego filmu nie znajdziecie...., i w dodatku słodka Hilary...;)

A co do autora tego tematu to szkoda że nie kopną w kalendarz podczas seansu..., Dla mnie to po Ostrym Rocku mózg się lasuje..., ale co kto lubi;)

ocenił(a) film na 1
hary_5

tak, tylko że niestety po tym zlasowaniu już nie wrócił do normalności. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Taaa... no oczywiście, skoro piszę z takim pojebem jak Ty to naprawdę coś ze mną nie tak..., ty pewnie nie masz żadnych kolegów i nikt cie nie lubi, dlatego wpierdalasz się na forum i wkurzasz normalnych ludzi..., Niech ci mama kredki kupi i zajmij się wtedy czymś na swoim poziomie...:/

ocenił(a) film na 1
hary_5

Mam kolegów, mam przyjaciół a nawet... żonę. A ty nie jesteś niestety normalny.

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Współczuję jej, gdzie ona oczy miała...Masz żonę a piszesz jak gówniarz mający 13 lat, więc albo ściemniasz, albo... no nie wiem, ochajtałeś się w wieku 12 lat??? Albo jest jeszcze taka opcja, że jesteś pojebanym metalowcem, albo dresem z meliny..., albo niedorozwinięty jesteś, bo innej opcji nie ma...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hary_5

Troszkę mnie poniosło..., żałuję, że zniżyłem się do twojego poziomu... Zastanów się kolego co ty piszesz i kogo obrażasz...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Przecież cie nie obraziłem, tylko stwierdziłem fakty, a to chyba jednak jest "drobna" różnica. A prawda w oczy kole...

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Ależ ty pojebany jesteś... Fakty..., jakie fakty, ty mnie gościu w życiu na oczy nie widziałeś..., pierdolisz jak potłuczony..., na serio masz ze 13 lat..., w żadnym wypadku nie masz żony..., jesteś zbyt prymitywny, odzywki masz jak gnojek z gimnazjum, który myśli, że każdy go podziwia..., ty nawet dobrych kolegów nie masz, bo kto by z takim czymś, jak ty wytrzymał... Brak mi słów jakimi mogę opisać twoją głupotę, niedojrzałość i brak jakiejkolwiek kultury... weź się opanuj...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Nie będę ci udowadniał kogo mam, a kogo nie mam ani ile mam lat (ponad 20 i kończę właśnie studia). A nie będę tego robił bo nie jesteś na moim poziomie, jesteś łajzą internetową, jednym z wielu śmieci, które po tym świecie chodza i które nikogo nie obchodzą. Zapchlonym kundlem, którego właśnie pracownik schroniska ma uśpić... Reasumując: jesteś nikim!

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Ciekawie... W końcu zacząłeś obrażać na troszkę wyższym poziomie, ale dla mnie to ty jesteś nikim..., pojebanym cwaniaczkiem ze slamsów z rodziny patologicznej..., weź se chłopie zerknij na swoje komentarze, to wtedy dopiero się załamiesz..., bo nie kwestionuję tego, że sobie kończysz studia....może rolnicze, czy jakieś..., gówno mnie to obchodzi..., zmierzam do tego, na jakim ty jesteś poziomie, jak ty piszesz, i jakie masz odzywki..., na gnojka który ma 13 lat można przymknąć oko, ale na faceta, który ,jak twierdzi ma ponad 20 lat to człowieku jesteś niedorozwinięty, na 20 lat powinieneś prezentować jakiś poziom, a ty co??? Nic, pieprzysz głupoty obrażając moich rodziców...i wyzywając mnie od kundli, jak dzieciak któremu ktoś zabrał lizaka...,
i ja cię serdecznie pierdol* kolego, bo już nawet nie mam ochoty odpisywać dla takiego zacofańca...
Pozdrawiam...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Bo ja każdego nie nazywam nikim, tylko ciebie... Zobacz inne moje posty, tylko ty jesteś nikim

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Facet..., ty mnie nie znasz, więc jak możesz powiedzieć o mnie, że jestem nikim..., nic o mnie nie wiesz a pieprzysz farmazony jak wróżka..., ty naprawdę jesteś jakiś opóźniony w rozwoju... szkoda mi ciebie

ocenił(a) film na 1
hary_5

Jestes rozjebany tak samo jak twój ojciec

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Jesteś nudny..., zmień repertuar...bo w kółko cały czas powtarzasz to samo...polski język jest bardzo bogaty, a ty widzę nie bardzo znasz...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Bogaty, owszem. a ty?

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

weź dobrze przeczytaj zanim pier*olniesz taką durnotę drugi raz..., czytanie ze zrozumieniem jest bardzo przydatną i cenioną umiejętnością...

ocenił(a) film na 1
hary_5

cenione, celne i cenne rzeczy to moja specjalność :)

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Jasne..., wiesz zbadałem dokładnie twój profil i... można by stwierdzić że jesteś małolatem, np aktorów oceniasz na 10 i 1..., nic więcej..., a w ocenach filmów przeważają jedynie oceny 1..., i dla De Niro gola postawiłeś...ŻAL...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Robię co chcę. Wszystkie oceny są umowne. Czasem postawię 1, żeby obniżyć zbyt wysoką średnią. Innym razem 10 aby średnią podwyższyć.

ocenił(a) film na 9
pozytywny_zawodnik

Tak sobie czytam tą kłótnię i się zastanawiam co na filmwebie (a właściwie to w ogóle na świecie) robią tacy ludzie jak pozytywny zawodnik...

W ogóle co to za argumenty na poziomie jeżdżenia po matce?! Gdzie do ludzi z takimi tekstami... Idź z kolegami z gimnazjum się powozić po osiedlu, a nie tu manifestujesz swoją niby inteligencję czy tam "fajność". I nie piernicz, że masz żonę, bo jeszcze takich głupich kobiet to na świecie nie ma, żeby sobie neandertalczyka za męża wziąć.
No chyba, że byłeś w wakacje na koloniach i brałeś udział w ślubach kolonijnych...

Poza tym jak to powiedział Hary, dobrze wiedziałeś, że film który chciałeś obejrzeć jest komedią romantyczną, to po jaką cholerę go potem oglądałeś? Bez sensu.

No i co do stwierdzenia, że oceniasz ten film na 0/10 to chciałabym zauważyć, że akurat takiej oceny w skali nie ma... ;p

ocenił(a) film na 9
bustedka

Errata do akapitu 3: jak to powiedziała andzela191089* (a nie Hary)

ocenił(a) film na 1
bustedka

okres???

ocenił(a) film na 1
bustedka

Nie znasz mnie i piszesz, pokrako. Weź sie lepiej za coś pozytecznego, np. umyj nogi... Żal mi cię. Nawet gdybyś zapłaciła nie chciałbym loda. Zmień brudną podpaskę...

ocenił(a) film na 9
pozytywny_zawodnik

<lol> co za poziom xD

Owszem nie znam Cię, ale niektóre rzeczy o tobie można wywnioskować po Twoich jakże inteligentnych i wysoko-lotnych tekstach dziecinko.
Ps. z kim wymyślałeś ten tekst którym mi odpowiedziałeś? z kolegami z gimnazjum czy poprostu na bluzgaczu wygenerowałeś?
Koleś, tymi twoimi teksami zaśmiecasz nie tylko filmweb, ale i społeczeństwo pseudo cwaniaku i inteligencie. Ja się tylko dziwię skąd się tacy ludzie biorą...

A co do loda, to ja przecież wiem, że nie chciałbyś, bo rozumiem, że to obciach komukolwiek pokazać coś takiego, co teoretycznie powinno być penisem, jednak zapewne w twoim przypadku, nie bardzo to przypomina (wnioskując po twojej awersji). Tak więc spokojnie- aż tak nie chciałabym Cię upokorzyć, nawet mimo, że twoja osoba wywołuje we mnie jedynie negatywne odczucia.

ocenił(a) film na 1
bustedka

1) Co do poziomu inteligencji to nie chciałabyś się ze mną mierzyć, uwierz mi...
2) Skąd się biorą ludzie? Nie wiesz? - gratuluję
3) Tobie bym nie chciał... Od innych mam codziennie niemal...

Co ty wiesz o wysoko-lotnych, ty stara dupa jesteś

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Hej, bustedka...., daj sobie spokój z tym gówniarzem..., szkoda czasu..., Zapewne jego inteligencja przyćmiewa samego Sokratesa..., On najpierw pisze że jest wybitnie inteligentny, i cóż to on nie osiągną w życiu.. a po chwili zaprzecza sobie pisząc teksty "zmień podpaskę"..., Ten człowiek to mniej niż dno i szkoda czasu i klawiatury na kogoś takiego, wiem coś o tym;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
hary_5

Chyba jesteś starym ramolem, dziadu, skoro nazywasz mnie gówniarzem! Stary, pomarszczony dziadzie. Osiągnąłem sporo, i to zarówno dzieki własnej pracy jak i dzieki rodzicom. Jedno i drugie jest w zyciu wazne! Jestem w kwiecie wieku i przezywam apogeum mozliwosci, człowieku.

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Naucz się "o wielki", że jak coś nie jest skierowane do ciebie, to nie wpieprzaj się ze swoimi jakże interesującymi wypocinam!!!!!

ocenił(a) film na 1
hary_5

"wielki" brzmi juz lepiej. no widzisz, Jak chcesz to potrafisz w miare kulturalnie pisać, gratulacje

pozytywny_zawodnik

Obydwoje piszecie jak 13-latkowie :] I koniec tematu!

ocenił(a) film na 8
max_c

"obydwoje"...- jeżeli chciałeś mnie obrazić, to chociaż używaj poprawnie polskiego... pisze się "OBAJ", "obydwoje" wtedy, gdy występuję kobieta i mężczyzna... pozdrawiam...

ocenił(a) film na 7
hary_5

... Widzę tutaj troszkę gorąco się zrobiło. Ale faktycznie pozytywny zawodnik jest jakiś tak ... sama nie wiem jak to ująć...- żałosny, bym powiedziała.
Przeczytałam wszystko i stwierdzam, że robisz chłopcze coś, czego ja osobiście bardzo nie lubię. A mianowicie obrażasz czyiś rodziców (tym bardziej, że ich nawet nie znasz). To jak dla mnie najniższy poziom kultury.

ocenił(a) film na 9
baska_5

Masz rację Hary- szkoda pisać :)
Poza tym widzę, że zwiększa się grono osób mających dość pozytywnego wojownika :P

ocenił(a) film na 9
bustedka

<lol> sorry- miało być pozytywnego zawodnika xD

ocenił(a) film na 8
bustedka

Tak tak..., nikt nie lubi takich ludzi..., toż to jakiś dresiarz z meliny..., można to wywnioskować z jego stylu wypowiedzi, pisze, obrażając czyichś rodziców, jak w.w dresik... jaka jest twoja matka i co ona kiedyś tam zrobiła...ŻAL...
Pisać takie pierdoły typu, jakiż to on nie jest mądry i ileż to on nie osiągnął, lub w jakim wieku jest to może sobie na forum pisać każdy, bo nikt nie udowodni, czy to prawda, czy nie...,

ocenił(a) film na 1
hary_5

Napisałeś:
"obydwoje"...- jeżeli chciałeś mnie obrazić, to chociaż używaj poprawnie polskiego... pisze się "OBAJ", "obydwoje" wtedy, gdy występuję kobieta i mężczyzna..."

Po pierwsze napisałeś "mnie obrazić" - więc sam przyznałeś, że gdyby ktoś chciał nazwać któregoś z nas kobietą, to nazwany zostałbyś tak właśnie ty!

Po drugie założyłeś, ze zostać nazwany kobieta to obraza. Czyzbys uwazał, że kobiety są gorsze od meżczyzn? To nie jest pytanie, to konstatacja...
I osobę tak myśląca właśnie kobiety bronią - żal...

Kobiety to też ludzie - dajmy im żyć, przecież tak ładnie nam służą... ;)

ocenił(a) film na 1
hary_5

jeszcze jedna rzecz, z uporem godnej lepszej sprawy wmawiasz komuś (nie wiem komu), że jestem "menelem". Mój drogi, różnica między mną a menelem jest taka jaka w średniowieczu między królem a chłopem... Jestem basistą znanego polskiego zespołu. Pewnie nawet masz naszą płytkę. Tyle w tym temacie. Dodam jeszcze, że ja piszę teksty. A kim ty jesteś? - to nie jest pytanie, to jeno konstatacja...

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Człowieku, weź przeczytaj dokładnie co napisałem, facet nazwał mnie i ciebie 13-latkami, to była obraza, a nie nazwanie kogoś kobietą, idioto..., wyrywasz z kontekstu moje słowa, i myślisz, że coś ci to da...
A kobiety mnie nie bronią, po prostu tak samo jak ja uważają cię za kretyna...
a co do pracy, to nie interesuje mnie co robisz, tylko jaki poziom reprezentujesz, to nie praca określa jakim jesteś człowiekiem, tylko twoje zachowanie, to jak ciebie reprezentują..., może i jesteś znany ale na pewno nie za swoją "inteligencję", czy osobowość, tylko za piosenki, które jak twierdzisz napisałeś
P.S ja nie twierdzę, że na pewno jesteś menelem, stwierdzam to, iż z twoich "wysoko lotnych" wypowiedzi można odnieść takie wrażenie, i jak ci kilka osób mówi, że piszesz jak małolat, to może warto się nad tym dłużej zastanowić, i się troszkę zmodernizować...

ocenił(a) film na 1
hary_5

Nazwłaeś mnie idiotą, czy to je jest na wysokim poziomie? Czy to pokazuje twój niesamowity poziom inteligencji? Czy w ten sposób chciałes wszystkim pokazać jakie trudne słowo znasz? Wcześniej nazwałes mnie kretynem...

"to była obraza, a nie nazwanie kogoś kobietą, idioto..."

"po prostu tak samo jak ja uważają cię za kretyna... " Tak? Ciekawe w ktorym miejscu tak napisały? Jakoś nie znalazłem w ich wypowiedziach słowa kretyn.

A teraz ja mam prawo coś napisać (wobec tego co ty napisałeś): Ty debilu!!
One też są debilkami. Ich wypowiedzi są żałosne. jeśli twierdzą, że moje są niefajne bo kogoś tam obrażam, to niech sie zastanowią czy oby czasami nie działałem w obronie wlasnej wobec agresji z twojej strony!
Uwazam, i takie jest moje zdanie, ze moje wypowiedzi czesto były głupie - zgadzam się, ale przynajmniej to były wypowiedzi "z przymróżeniem oka", to była swoista prowokacja, tymczasem ich wypowiedzi (i twoje tez) pokazują typową, polska małosc, polską zawiść, złośliwosc, brak tolerancji i brak poczucie humoru.
OK, mozna byc zniesmaczonym prowokacją w stylu "twoja matka to kurwa", zgadzam się. Ale czy to zniesmaczenie trzeba wyrazac poprzez, pisane juz tym razem jak najbardziej serio, obelgi???? Jak wtedy szanowc kobiety? Jak można mowić, ze ich mozgi są prawie tak doskonałe jak nasze??? No, kuźwa, nie są!!! To zwykłe debilki są

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Wiesz..., znowu pokazałeś swoją wybitną inteligencję...
A i zauważ, że to właśnie ty zacząłeś obrażać wszystkich dookoła...
Nazywanie czyjejś matki kurwą nie jest żadną prowokacją, to jest tekst na miarę właśnie 13 letniego chłopca mającego ograniczone rozumowanie...,"mozna byc zniesmaczonym prowokacją w stylu "twoja matka to kurwa""- zniesmaczonym??? wiesz w ogóle co znaczy słowo zniesmaczony??? To jest bardzo mocna obelga, a nie jakaś prowokacja,"to była swoista prowokacja, tymczasem ich wypowiedzi (i twoje tez) pokazują typową, polska małosc, polską zawiść, złośliwosc, brak tolerancji i brak poczucie humoru."
nasze teksty to pokazują???, mi się wydaje, że raczej twoje, np."Współczuję twojej matce (pomimo, że jest kurwą) takiego niedorozwiniętego syna... Żal mi zawsze takich matek. Puściła się z jakimś menelem i jest tego efekt - ty..."..., albo "Jestes rozjebany tak samo jak twój ojciec" lub "umyj nogi... Żal mi cię. Nawet gdybyś zapłaciła nie chciałbym loda. Zmień brudną podpaskę..."... I to były wypowiedzi z "przymrużeniem oka"??? Żal...i ból...

ocenił(a) film na 1
hary_5

to były typowe przeciez żarty

ocenił(a) film na 8
pozytywny_zawodnik

Z Twojej strony może i to były żarty, ale dla mnie nie jest śmieszne, jak ktoś wyzywa moich rodziców..., dla ciebie myślę, że też nie byłoby w tym nic śmiesznego...

użytkownik usunięty
hary_5

No ładnie sie przeciągło ;). Niesamowita prowokacja. Jeżeli tak zachowują sie basiści polskich zespołów to jednak dobrze, że nie słucham ich muzyki.

ocenił(a) film na 10
pozytywny_zawodnik

Ehh... Ja mam 14 lat i mam więcej rozumu od ciebie. (z tego co piszesz) . Czytam sobie i czytam twoje beznadziejne wypowiedzi i tylko powiem tyle żałosne. !. Po pierwsze . Co się czepiasz kogoś rodziców? co oni wgl mają do tej kłutni . Ktoś kto wali takie teksty to albo niedorozwinięty idiota albo nie potrafi poprostu szanować osób starszych. Po drugie. Co cie obchodzi kto ma okres a kto nie ma ? Chyba nie wiesz że dziewczyną się coś takiego przytrafia i jest to żecz naturalna . Masz żone ? a sobie miej ... Jak ją masz to ja ja naprawde podziwiam że wytrzymuje z takim idiotą. Czemu oceniasz filmy jak nawet się na nich nie znasz, ? No wiesz ktoś kto lubi rocka napewno nie lubi komedi romantycznych . Teksty zrób mi loda albo porównania z tym związane w kłutni obnmiżają twój poziom jeszcze niżej niż jesteś. Naprawde ja jestem baardzo tolerancyjna ale jak widze że jakiś idiota tak pierdoli to aż żal dupe ściska. Tyle chciałam powiedzieć . Dowidzenia i pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones