PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 048
ocen
6,5 10 1 69048
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Kocham Go ;)

ocenił(a) film na 10

Ten film jest cudowny,a prawie na samym końcu ryczeć mi się chciało... Napiszcie jeśli możecie jakie znacie jeszcze filmy podobne to tego??? Kochammm ten film ;)

adriana13

"Szansa na sukces" też z Hilary Duff ale trochę smutna fabuła,"Szkoła uczuć", "O czym marzą dziewczyny" z Oliver`em Jamesem, polecam filmy z Hilary Duff, Mandy Moore , Amandą Bynes :) pozdrawiam i też jestem fanką tego filmu.

ocenił(a) film na 10
olgunia3

Ja również jestem wieeelką fanką tego filmu i uwielbiam filmy z Chadem Murray'm i Hilary Duff xD

Dzej3

O Boże... Co tak zachwalacie??? Film jest naprawdę kiepski i uważam ze nie ma co oglądać... Co do tej blondyny Hilary ladna buzka i nic wiecej

ocenił(a) film na 10
szczepanek17

Jak widać too ona ma o wiele większy talent od ciebie <lol2> . A film należy do jednych z najfajniejszych ogladanych mi dotychczas. No i tu znowu jest krytyka ładnych dziewczyn, że nie mają talentu. Co wy się tak czepiacie urody?...To że jest ładna , to nie znaczy że głupia. A gdyby miała tylko ładną buźke to by nie zaszła tak daleko. To moje zdanie na ten temat. Ale każdy ma inne gusta xDD> Pozdrawiam...A film polecam każdemu :*.

Dzej3

Ja oglądałam ten film 2 razy i bardzo mi się podoba . ; )

ocenił(a) film na 8
olgunia3

Ja również uwielbiam filmy z Hilary Daff i Mandy Moore. Polecam film "Uwierz w miłoość" właśnie z Mandy
Moore:):):)

adriana13

Też na końcu ryczec mi się chciał xD ale zgadzam się- film świetny po prostu i warty obejrzenia:) A Hilary to naprawdę dobra aktorka, lubię oglądac filmy z nią i Chadem Michaelem Murray'em :) polecam tym, którzy jeszcze nie oglądali! ;*

toloo_a

Podzielam zdanie^^ film świetny, dobra obsada, odpowiednia muzyka. Bardzo mi się podobał/podoba Cinderella story, oglądałam go chyba 10 razy i jeszcze nie mam dość ;)

adriana13

zgadzam sie - suppper film:D "idealny facet" również z hilary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones