PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 045
ocen
6,5 10 1 69045
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Ja też jestem ślepcem :/
Skąd taki ranking?
Nie oglądałem, ale zdaje się, że niczym się nie różni od kilkunastu (może kilkudziesięciu) takich samych filmów produkcji amerykańskiej. Jeśli tak nie jest, to niech mnie ktoś oświeci!

pagichu

Do tej pory byłem zagorzałym obrońcą rankingu Top 100 świat na filmweb'ie ale teraz niestety muszę przyznać że jest on zupełnie nie rzetelny, nie ważne czy ten film jest dobry, czy nie, niepodważalne jest to że na pewno jest więcej niż 98 filmów lepszych od tego, co za klapa, prawie trzy lata na filmwebie jestem i niestety muszę przyznać że to jest największa (w moich oczach) porażka tego portalu: rankingi. Smutne ale prawdziwe.

mother2

Ranking filmwebu jest arcytragiczny pod każdym względem i nic nie wart praktycznie od zawsze. Niestety..

pagichu

Mnie też opadła szczena... Niektóre tak dobre filmy mają po 6 ze średniej... a to ponad 8?! Masakra.

Dzasmin

Jakie dobre filmy? Ech, ludzie mają różne gusty ale zdziwiłam się, gdy przy świetnych filmach pisało słowo "klapa".

ocenił(a) film na 10
Padfooty

chamy wy chamy !!!!! oglądacie tylko jakieś filmy typu "suche majtki na dnie morza" wiec nie wypowiadajcie sie ..... FILM ŚWIETNY

pagichu

ten film jest beznadziejny przywidywalny po prostu za słodki ten flim aż się rzygać chce ;/ ocena oczywista 1/10

King14Trails

paweł93 - zgadzam się! Film straasznie słodki i przewidywalny jak obrady polskiego sejmu. Wiadomo było co będzie w pierwszej i ostatniej minucie filmu.
Jednak ocena 1/10 jest trochę za surowa. Muszę przyznać, że podczas niektórych scen się naprawdę uśmiałam, zwłaszcza, gdy mama Stiflera opowiadała o swojej plastikowej twarzy :D No i wiadomo, komedia romantyczne są stworzone po to, by po ich obejrzeniu świat wydawał się różowy.
Ocena.. niech będzie 6,5/10 , no,może 7/10.

użytkownik usunięty
King14Trails

Zgadzam się z HaPPy14Trails - totalnie sWeEt aż mnie odrzuciło ;/

ocenił(a) film na 8
pagichu

bo jest najlepszy !!! jak nie oglądaliście to się nie wypowiadajcie .. ciołki ;/

ocenił(a) film na 10
Evi_7

zgadzam sie w 100 % film super. Smieszny i romantyczny;* rewelka

pagichu

Hmm...na komedie romantyczna ten film jest naprawde dobry dałam 8/10....jestem swiezo po obejrzaniu i mi się podba ;)
Ale po co się wypowiadac jak się nie widziało?;/

ocenił(a) film na 10
pagichu

roza90210, ewelcia667 i ineczko1 zgadzam się z wami! Po pierwsze po co ktos się wypowiada na temat filmu którego nie widział film był CoOl !
Romantyczny i pięknny. Ja się na nim popłakałam

ocenił(a) film na 9
qazzaq12

Dzisiaj ten film leciał w tvn i jestem zachwycona:) A co do tych, którzy sądzą, że wszystko da sie przewidzieć... W końcu to była Historia Kopciuszka:)

nacia125

eh jak wy kobiety się upieracie...ja akurat ten film widziałem 2 razy...raz na dvd i dziś w telewizorni leciał. Jak napisali koledzy wyzej, film przewidywalny, momentami glupi (jak mozna nie rozpoznac dziewczyny kiedy ma na sobie troche wiecej niz okulary (chodzi o jej maske, swoja droga ktos juz o tym napomnial w innym temacie). Film jak każde inne romansidło. 5/10...naciągane 6...

ocenił(a) film na 10
desmatrix

Widzisz kolego, to wszystko dzięki pięknym aktorką i facetom (na ich temat się nie wypowiem dla mnie to po prostu geje). Sam miałem niezły polew gdy zobaczyłem "mamę Stifflera" w tym filmie ^^ A do tego dodać to słodką Sam...mhh...
A teraz z innej beczki:

Zauważyliście że w filmach tego typu ( kobiety rywalizujące o chłopaka itp.) jest podział na kultury?
Np. w tym filmie:
Bohaterka wygląda na typową dziewczyne która techno się brzydzi, zaś jej rywalki, typowe plastiki, to 100% techno... Nie żebym coś do tego miał, mnie sie podoba poniżanie techno bo w końcu to nie muzyka...
Jest tez tak w innych filmach, np. z bliźniaczkami Olsen, i wogóle innych filmach o szkole wyzszej :D

ocenił(a) film na 7
zielak99

do waszej informacji film jest super
a zadajecie sobie pytanie jak on mógł jej nie rozpoznać POPROSTU
po pierwsze maiła ona wtedy POKRĘCONE WŁOSY
po drugie sądze, ze i wy gdybyście byli zakochani w kims to napewno nie sądzilibyście, ze to jest właśnie baba z restauracji,do której rzedko uczęszczasz a jeśli tak to siedzisz u kogos przeważnie w innym rewirze ja też nie pamiętam lubdzi ze sklepów
po trzecie mało kto ją rozpoznał na balu była inaczej niz zwykle ubrana tak ładnie , a nie jak codzień nawetjej siostry jej nie rozpoznały
CO WY NA TO?

ocenił(a) film na 10
LadyDaga

jak na lato:) hehe:* jak juz wczesniej pisalam film mi sie bardzo podoba i jest fajniusi.

LadyDaga

Nie chce się wykłucać ale mnie nie przekonujesz.
1.Prosze Cie...kiepski argument. Stajac twarzą w twarz z dziewczyna (raz z maska ktora nic nie zakrywa a drugi raz w restauracji) nie rozpoznał jej? Smieszne.
2.Austin pisząc z Sam poznał jej wnetrze. Poznał na tyle, ze mogl sie spodziewać, że to zwykla dziewczyna a nie jakiś jak to powiedził kolega wyzej "plastik". Mowił kolegom, że patrzy na wnetrze kobiety...więc co do cholery ma za znaczenie gdzie pracuje Sam?
3.Siostry twierdziły, że skads ją znaja...przypominasz sobie?

ocenił(a) film na 10
desmatrix

No wiesz...miłość jest ślepa ^^
Ja też się dziwiłem, że jej nie poznał odrazu (bo np, ja nie wiedziałem że zorro to ten jej kumpel gdy wszedł do restauracji xD)

Ale w sumie te kręcone włosy, przycisniety do klatki ekhm... biust, a co do restauracji jak rozmawiali, chłopak był zakręcony, lub jak kto woli zakochany, albo najzwyczajniej w świecie ślepy tak jak niektórzy użytkownicy tego forum którzy śa wielce zdziwieni że film jest w pierwszej 100 :)

ocenił(a) film na 7
zielak99

zielak masz racje całkowitą racje i pozatym ten film zasłukuje na miejsce w 100 ale jeszce bardziej zasluhuje na miejsce w pierwszej 10

LadyDaga

"...zielak masz racje całkowitą racje i pozatym ten film zasłukuje na miejsce w 100 ale jeszce bardziej zasluhuje na miejsce w pierwszej 10"

Teraz to sie kompromitujesz totalnie...n/c

ocenił(a) film na 10
desmatrix

Nie no bez przesady, 10 to może nie, z resztą w 100 znajduje sie tylko za obsadę, bo jak sami potwierdzicie scenariusz jest zbyt prosty...

zielak99

Troche ubolewam na tym rankingiem FilmWbowskim. Powiedzcie mi jak to jest...taki film ma srednia ponad 8.17. Napewno "Osada" do takich nalezy (srednia 6.8). Jest to film, ktory do łatwych nie nalezy...i wiele z tych głosów zostało nadanych przez ludzi, ktorzy poprosu filmu nie rozumieja bo jest cięzki. A zdecydowanie stawiam Osade wyzsza. Jest to przyklad jeden z nielicznych, wiecej moge podac:

Szósty zmysł 8,151
Obcy - 8. pasażer Nostromo 8,122
Matrix 8,095
Coś 8,079
Efekt motyla 8,073

Czy to jest normalne?

ocenił(a) film na 10
desmatrix

No wiesz, decyduje większość, a to że w większości przypadków ta "większość" to banda debili którzy chcą mieć podane wszystko na tacy jak w kreskówkach to już nie nasza wina...
Z resztą trzeba na kimś zarabiać pieniądze i popularność...
Żyjemy w wolnej Polsce nie? xD

zielak99

Po prostu jesteście śmieszni, jeżeli uważacie że macie choć trochę inteligencji i pojęcia o filmie(i nie jesteście debilami tak jak napisał kolega wyżej) to jak mrzecie porównywać "Historia Kopciuszka" z "Osadą" lub z jakimkolwiek zupełnie innym filmem?

oceniamy tutaj konkretny film i skoro dostał taką ocenę widocznie jest bardzo dobry w swojej kategorii.

Inny film będzie arcydziełem w gatunku komedii inny w horrorach a jeszcze inny SF i każdy z tych filmów będzie na pierwszym miejscu ale w swoim gatunku. wszyscy wiemy jak działa toplista na filmwebie nie ma żadnych podziałów więc najlepszy film z każdego gatunku może zostać liderem,i w takim wypadku jego pozycja będzie jak najbardziej zasłużona.

A zanim zaczniecie robić z kogoś idiotę i wypisywać takie brednie zastanówcie się wcześniej czy sami nimi nie jesteście.

ocenił(a) film na 7
desmatrix

może przesadziłam zasługuje w pierwszej setce
a i jeszce kilka słów do dasmatrix
po pierwsze czy ty jesteś małpą i sam niczego nie umiesz wymyśleć i małpujesz po innych
po drugie jak ci sie tak ni podobał ten film to co jeszcze tu robisz weź swojego misia i pizamkę no i do łóżeczka spać , a i jeszce bym zapomniała nie zapomnij mamnie powiedzieć aby przeczytała ci bajeczkę

LadyDaga

Do kolegi radka: otóz ja nikogo idiotą nie nazwałem.

Jesli chodzi o wypowiedż wyzje. Zupełnie nie wiem o co ci chodzi z tym małpowaniem?? Popieram tematy/posty innych użytkowników. Lepiej się przyznać, że nie jestem pomysłodawcą, niż iść w zaparte, że to moja idea i innym wara do tego.
Nie mowie, że film mi sie nie podobał. Jesli tak jak zasugerował radek ocenić go w swojej kategori (komedia romantyczna) dałbym 7/8. Ale, że patrze na "Historię Kopciuszka" nie jako komiedię romatyczną, tylko jako FILM (sztuka) oceniłem na 5/10. To są podstawy moich argumentów.

ocenił(a) film na 10
desmatrix

"Historia Kopciuszka" to po prostu tytuł. Poza tym nie ma co porównywać tego z "Osadą" (zresztą film uważam za denny, a jedyne co było w nim dobre to parodia w Strasznym Filmie 4...). Jak macie problemy natury emocjonalnej, że film jest w pierwszej setce, albo że Hilary jest wysoko na liście top ludzi, idźcie się wypłakać do kąta, a potem zagłosujcie na swoich faworytów...

zielak99

Nie ma co porównywać bo to nie ten sam gatunek. Ale jak nadmieniłem nie segreguje filmów gatunkowo tlyko patrze na fim jako całokształt.

pagichu

Stwierdzam, że ten filmik zasługuje na dużą note gdyż był bardzo śliczny :) ale muszę przyznać że żaden film nie przebije "Szkoły Uczuć" to jest chyba najpiękniejszy film jaki widziałam nie mogę jednak powiedzieć że inne są gorsze... Jednak, że w takich typu filmach Komedie romantyczne pokazują nam najczęściej o dwuch sferach podzielonych na bogadych i biednych a także sławnych i nie sławnych takie coś jest chore osoby tzw. wyższych sfer pomiatają ludźmi o niemajętnym pochodzeniu... I tak jest w życiu codziennym. Niestety chyba nigdy to nie przeminie... A co do filmiku "Historia Kopciuszka" jest świetny, poprostu nie ma co :)

ocenił(a) film na 8
pagichu

jesli ktos ma troche serca i uczuc.. to mu sie ten film podoba ;]
kazda dziewczyna marzy o takiej samej histori jak w tym filmie
i dlatego tez pewnie wuiększosć dziwczyn ocenilo ten film

:)

ocenił(a) film na 9
Flicka

Lekki, łatwy i przyjemny... Ale nie ma się co oszukiwać. Przewidywalny do bólu. Mimo to - obejrzany przeze mnie z przyjemnością;)) Pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones