PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 047
ocen
6,5 10 1 69047
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

Ja koffam ten film! Jest pienkny a Hilcia sWeEt;* To jeden z moich ulubionych filmów, zaraz po arcyciele: Haj Skul Musical. Nie wjem, czemu nie został nagrodzony. Powinien być nominowany do oskara!!! I do dostać! Jestem głemboko sdegustowana, tym, że ocena tego filmu jest taka niska.

sweet_girl_3

jak ściągnąć ten film. bardzo mi się spodobał i chciałabym go oglądnąć

klule

Ściongnij sobie jakiś program, nap. Emule albo Ares. Possssdrawiam! Buuussh:***

użytkownik usunięty
sweet_girl_3

JA uważaM ,że ten film Jest sUper.Oglądałam gO dużo razu.To jeden z Moich ulubiOnych filmów.;P

sweet_girl_3

O matko i córko. Nie wiem czy to prowokacja, czy twój intelekt jest tak spaczony. Nie chciałabym sprawdzać twojego dyktanda z języka polskiego.

Zfistak

Eee... mi to raczej wygląda na prowokacje. Albo może po prostu nie chcę wierzyć, że ktoś może być aż tak "mądry".

ocenił(a) film na 1
Speak_

film był do dupy, a podejrzewam że sweet girl jest naprawdę taką kretynką na jaką sie kreuje.

extraordinary_girl1

Podczas chwili niepoczytalności próbowałam go obejrzeć... co za gniot.

ocenił(a) film na 8
sweet_girl_3

Trzymajmy kciuki żeby to było prowokacja bo jak nie to już nic tu nie pomoże...

rOgu

Mnie tylko zastanawia, czemu służą tekie prowokacje? Bo chyba mają jakiś sens, choć ja go nie dostrzegam...?

ocenił(a) film na 5
_LG_

Może chce pokazać, że jest fajna ? Hah ^^ Sama nie wiem =/

K69

Film jest super!!! wręcz uwielbiam filmy z Hil ale ten jest naprawdę świetny dobry na poprawę humoru :) polecam również film z nią Idealny facet(perfect man)też ekstra polecam naprawdę pozdro :)

justi426

Tia... Wogóle pierwszy nie wiem po co ja to oglądałem (zal mi sie) LUDZIE NIE OGLĄDAJCIE TEGO!!! chyba ze macie poniżej 9 roku życia tak jak kolezanka ktora pierwsza dodala komentarz pozdro

szczepanek17

bez kitu. ;>.

sweet_girl_3

Ojcu z synem...






(za krótki)

ocenił(a) film na 9
Kedda

buehehe dziwna ta prowokacja :)
mały iloraz inteligencji.



a co do filmu..
może i krótki, ale jest naprawdę dobry :)

ocenił(a) film na 2
gorgeous65

Ahh.... Już myslałam, że ta rozmowa kilku pierwszych OSÓb w tym watku bedzie się ciągna. No niewiem ten film był raczej do dupy, ale daję 4, ponieważ jest stworzony dla osób... no INNYCH niż ja.

sweet_girl_3

film jest superr!!! kocham go! :P pozdr wszystkich fanów!

ocenił(a) film na 9
sweet_girl_3

Właśnie przez takich ludzi jak ty nikt nie szanuje fanów Hilary. Jest mi ciebie żal, naprawdę...

ocenił(a) film na 9
Chew

W mojej poprzedniej wypowiedzi chodzi o autorkę tematu i jej podobne.

Chew

Masz rację przez takich ludzi wszyscy myślą ,że Hilary lubią tylko pokręcone dzieciaki :) (bez urazy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones