PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 69 048
ocen
6,5 10 1 69048
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story

nie ogladalem tak dobrego filmu/komedii od lat. zwykla basn posluzyla na naprawde swietny film. jestem zachwycony i nie wiem jak moglem przeoczyc taki hit !

flykrzysiek

ja sądzę, iż film fajny,ale ten Austin czy jakoś tak wogle inaczej wygląda w rzeczywistosci xDw filmie o wiele lepiej

unikalnynick

ogladalem kilka razy ten film i aktorow tez przesledzilem i choc uwazam film za rewelacyjny to niezrozumiale jest kilka dialogow. dziwne byl dialog kiedy osmieszyli Sam na przedstawieniu-kiedy zrobiono z jej meilow widowisko, zas dziwny tez byl dialog Sam z Austinem przed meczem. Braklo watku, gdzie po dowiedzeniu sie o prawdzie- Austin naprawde ja kocha/jest zakochany. Albo byly to bledy w tlumaczeniu lub tak mialo byc. Braklo tu watku poznawania sie Austina z Sam, ale nie tylko przez meile.
Co do Austina [Chad Michael Murray- to on wyglada na niepozornego szczuplego aktora- a robil on jako model i cialo ma wysportowane - juz wczesniej mial i tylko on tak wyglada - nie jest macho].

flykrzysiek

ja też tak uważam i żałuje ze wczesniej nie oglądnełam tego filmu :)) może ktoś zna jeszcze jakieś fajne filmy tego typu?? :P

ocenił(a) film na 10
twilightgirl05

chcesz obejrzeć jakieś fajne filmy,polecam Lizzie McGuire,Crossroads-dogonić marzenia i Pamiętnik Księżniczki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones