PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498146}

Cisza

Das Letzte Schweigen
6,7 6 171
ocen
6,7 10 1 6171
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

ale i tak obejrzałam z dużą przyjemnością. To ciekawe spojrzenie na problem pedofilii. Sama intryga dosyć...hmmm..naciągana ale i tak byłam ciekawa jak się skończy historia.

ocenił(a) film na 9
sawbona

dokładnie tak, zgadzam się, policja koszmarna, gdyby nie to, że gość się sam podłożył przychodząc do tej kobiety, to by szukali znowu kolejne 20 lat, a w sumie to i tak nie znaleźli, bo sprawca został na wolności. sam film, pomijając nieudolnośc policji świetny.

ocenił(a) film na 9
sawbona

http://www.filmweb.pl/film/Polowanie-2012-640318

przypomniał mi się film, myślę że ci się spodoba :)

ocenił(a) film na 6
NikKI76

Chętnie obejrzę i dziękuję :)

NikKI76

Film POLOWANIE to jest porazka intelektualna, ktora nie mam pojecia jak mogla byc dopuszczona do produkcji. Historia jest jednym wielkim absurdem, ktory NIGDY (!!!!) nie jest w stanie sie wydarzyc, a jest przedstawiona jakby wrecz "oparta na faktach". Ktos napisal scenariusz bez jakiegokolwiek researchu.

miki_58

Poczytaj trochę o normach społecznych w Skandynawii, to zobaczysz jaka jest rzeczywistość.

sawbona

Intryga jest ciekawa, to policja jest tu przedstawiona jakby nie potrafili kompeltnie nic, sledztwem rzadzi przypadek i to powoduje, ze miejscami ogladamy CSI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones