PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827674}

Cisza

The Silence
4,8 22 189
ocen
4,8 10 1 22189
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

Losy bochaterów i ich zarysowanie jest słabe, ale jednak da się ich lubić. Poza niesłyszącą dziewczyną znaną z Sabriny, na którą się przykro patrzy. Jest bezemocjonalna, nudnai nader dramatyzuje, gdy nie trzeba, a jest spokokna, kiedy trzeba przeżywać. Rodzina ucieka na północ, a wystarczył włączyć mielarke do drewna. Na początku filmu Rojowi przeszkadza krok w piachu, ale potem już ma to gdzieś. Wszystko jest dziwne i nie spójne. Daję 6 gwiazdek dla pomysłu, ale realizacja słaba jak na twórcę Anabell.

ocenił(a) film na 2
JudasBaby

Ta dziewczynka z Sabriny miała akurat imię - Ally, ale akurat fakt, że nikt tego nie pamięta znakomicie świadczy o tym filmie :D Ja z imion to pamiętam tylko Glenna (Wujek), bo często wypowiadali jego imię po akcji z samochodem. Reszta to bezimienni, których imiona może kiedyś tam padły, ale wszyscy mają na to wywalone. Zabawne że nawet na filmwebie tylko postać Shipke (Sabriny) ma wpisane imie :D Musiałem na IMDb sprawdzić resztę. Ogólnie to film kijowy. Jak jeszcze nie otwieraj oczu mogłem zdzierżyć, tak to już jest dno i metr mułu.

ocenił(a) film na 5
JudasBaby

Zgadzam się, bardzo przeciętne kino. W realnym świecie ludzkość by się uporała z takim problemem w dwa tygodnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones