PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827674}

Cisza

The Silence
4,8 22 189
ocen
4,8 10 1 22189
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

Wystarczyło po prostu odpalić maszynki do mielenia, tak jak ojciec gdy ratował rodzinę, narobić trochę hałasu i problem rozwiazalby się sam. Skoro takie maszyny radzą sobie z drewnem to z tymi straszydlami też dalyby radę

ocenił(a) film na 4
kamil3092

Sytuacja z szalonym pastorem tez była super łatwa, po tym pytaniu o płodnosc córki odrazu wystarczyło rzucic kamieniem w ich grupe i po sprawie.

ocenił(a) film na 4
Handorvalar

Pastorowi się harem zamarzył. Tak się tłukli i żadnego dźwięku nie wydali dziwne, mnie kot zadrapię i drę się w niebogłosy.

ocenił(a) film na 5
basiula9

no akurat wtedy była burza.

ocenił(a) film na 6
basiula9

To byla najglupsza scena i za to niska ocena odemnie.Te ptaszyska lataly im nad glowami i nic nie slyszaly? Abstrachując juz od tego ze na taki łomot i tak bylo malo wrzasku co jak wspomnialem wczesniej i tak powinny je slyszec

ocenił(a) film na 2
kamil3092

Dokładnie to samo pomyślałem. I nawet jeśli nie maszynami do drewna, to po prostu zwabić je dźwiękiem w konkretne miejsce, a tam to już można zrzucić napalm czy skorzystać z innej broni.

użytkownik usunięty
acidity

Tez o tym pomyślałem

ocenił(a) film na 7
acidity

No gdyby ta maszynka nie zacięła się po minucie.

kamil3092

No też mi się to rzuciło w oczy, przecież można by ich załatwiać jak w roju, jakieś mega głośniki w dane miejsce i jebudu czymś konkretnym. Poza tym ileż tych stworzeń mogło żyć w tych jaskiniach, żeby opanować cały świat? Czym by się tam żywiły? Ja wiem, że to fikcja ale kompletnie nie trzyma się kupy

ocenił(a) film na 7
kamil3092

Ja na początku pomyślałem: jakiś brzęczyk i zdalnie detonowany ładunek, ale jak zobaczyłem maszynkę do mielenia drewna to pomyślałem: genialne. Ustawić takich setki i niech mielą 24 h na dobę. Można do tego dodać jakiś głośnik aby je ściągał z daleka i problem rozwiązany.

ocenił(a) film na 6
Niewierny_Tomasz

Sama maszyna wydawala dzwiek wiec glosnik nie potrzebny

Niewierny_Tomasz

Dokładnie, chyba 90 % oglądających po tej scenie myślało tak samo jak ty. Zresztą ja na miejscu włodarzy poswiecilabym jakieś miasta albo jakieś jego obszary, porobić "głośne miejsca" i wtedy buum.
Poza tym dla mnie było trochę dziwne to, że je rozdraznial dzwiek, a same były glosniejsze niż wszystko dookoła.

kamil3092

Kolejne rzeczy:
1) Tatuś ledwie uchyla furtkę i ryzykuje pobudzenie dzwonków zamiast otworzyć na oścież i przejść swobodnie
2) Tata odpala prysznic gaśniczy, który nie robi żadnej krzywdy gackom, za to włącza głośny alarm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones