PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776104}

Claire poruszona

Claire in Motion
3,9 241
ocen
3,9 10 1 241

Claire poruszona
powrót do forum filmu Claire poruszona

WTF

ocenił(a) film na 3

Ogladalem i nie wiem o co chodzi ;D
Jestem imbecylem?

ocenił(a) film na 8
poppe

Chodzi o bardzo wiele tego o czym nie jest powiedziane wprost: o to że żona analizuje swoje zachowanie wobec męża o raz jego wobec niej, o to że wychodzi na jaw że go nie znała a myślała że znała, o to że zorientowała się że on nawet jej sugerował różne rzeczy na które nie zwracala uwagi i je olewała, o to że sama się w końcu zorientowała że ona była mocno stąpająca po ziemi, wręcz nudna, nie marzycielka a on zaczął interesować się różnymi duchowymi, marzycielskimi rzeczami, o to że idąc na imprezę i uprawiając sex w aucie udawała kogoś innego niż jest bo może chciała zobaczyć czy tak potrafi bo może miała wyrzuty sumienia że mąż chciał żeby czasem taka była a ona nie zwracała na to uwagi, o to że syn też zaczął interesować się rzeczami artystycznymi tak jak ojciec co wyszlo na jaw (geny) itd... I jeszcze pare rzeczy, ogólnie bardzo dobry film, analiza psychologii zachowania osoby w takiej sytuacji, nie wiem dlaczego tak niska ocena...? Film dla myślących!!! Dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
fro85

"Analiza PSYCHOLOGICZNA zachowania..." oczywiście miało być ;)

ocenił(a) film na 6
fro85

Generalnie to chodziło o odkrycie nowych faktów, zaskoczenie na tle rozterek i próby poradzenia sobie z nimi.
Sam film banalnie prosty i przejrzysty, osobiście nie wiem jak można nie wiedzieć o co w nim chodzi?!
Ale cóż, taki mamy klimat ;)

ocenił(a) film na 5
fro85

dokładnie tak ! samo zaginięcię działo się niejako w tle, chociaż spodziewałem się, że na końcu Claire będzie wgapiona w TV gdzie dziennikarka będzie mówiła, że po "...po 2 latach od zaginięcia, zwłoki mężczyzny znaleziono.....", ale nic takiego się nie stało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones