PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478486}

Clannad: Another World, Tomoyo Chapter

Clannad: Mō Hitotsu no Sekai - Tomoyo hen
7,3 659
ocen
7,3 10 1 659

Clannad: Mō Hitotsu no Sekai Tomoyo hen
powrót do forum filmu Clannad: Mō Hitotsu no Sekai - Tomoyo hen

Jakieś alternatywne zakończenie, czy co? Tylko PO CO??? Matko, jak dla mnie, totalna porażka. Jestem rozczarowana, nie polecam tego oglądać.

ocenił(a) film na 8
Eruaniel

Czemu? Fjnie się to oglądało, to bła taka odskocznia od serialu, ale myślę że udana.

Scirm

o czym to w ogóle jest? :/


za krótki. kocham filmweb.

Eruaniel

tez uważam że nie potrzebne to było.. ten odcinek specjalny to zwykłe nieporozumienie ;]

radziok15

Dlaczego? Zwykły odskok od serii prawdziwej. Z resztą z tego co wiem to w pierwowzorze(w grze) był podobny motyw co w tym odcinku tzn. Tomoyo i Okazaki razem. Mi się podobał... Im więcej rzeczy od Kyoto tym lepiej ^^

Eruaniel

Może dla fanów gry? :] Gra ma różne alternatywne zakończenia :>

Eruaniel

Każde inne zakończenie, niż to z serialu, jest w porządku (twórcy chyba zdali sobie sprawę, że wszystko schrzanili, więc stworzyli dodatkowo alternatywne wersje historii).

Riven_Femix

haha. genialna wypowiedź! no, nie wiem czy tak wszystko, ale generalnie Clannad jak dla mnie był bardzo obiecujący, dopóki Nagisa nie okazała się taka.. może lepiej nie będę sobie wrogów robić.. ale generalnie Tomoyo jest od niej dużo lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones