PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 789
ocen
7,1 10 1 35789
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

nic specjalnogo.....zasypiałam przy nim...mogliby nie trcić czasu na teki beznadziejne filmy.......xD

ocenił(a) film na 9
MoniaxD

Moglabyś nie tracić czasu na beznadziejne, pozbawione sensu posty...

ocenił(a) film na 7
MoniaxD

mogła byś tez nie tracić czasu na swoje niespecjalne życie, zapuść sobie jakiś film w którym nie trzeba słuchać ze zrozumieniem albo obejrzyj sobie coś o papieżu

ocenił(a) film na 8
MoniaxD

Ja powiem tylko - "trcić" może to i literówka a może tak miało być? :D

Co do filmu, ma w sobie więcej niż się dresom, gimnazjalistom [czy już nie wiem co ta dewotka (nie uwłaczając) pisała], zdaje :P

ocenił(a) film na 9
MoniaxD

Ty nie trać czasu na internet i marsz do szkoły, a może zrozumiesz trudniejsze filmy.

MoniaxD

Sądząc po twoim awatarze i po ocenach poszczególnych filmów polecam ci film pod tytułem "Jazda na Maxa" to dopiero beznadziejny film

ocenił(a) film na 9
MoniaxD

Widze kolega nie zrozumial przeslania tego filmu. Nie bede się jednak nad tym rozwodzil bo każdy który uważa ze ten film jest zajebisty dokladnie wie dlaczego.

Dorośniesz to zrozumiesz.

mikiwiecodobre

MomaxD to laska

użytkownik usunięty
MoniaxD

kolejna idiotka...

MoniaxD

Dobra komedia, a może i coś więcej. Zajebisty, hardcorowy dowcip. Fakt troszkę trzeba traktować pewne sceny z przymrużeniem oka, bo niedoświadczony widz może się zbulwersować pewnymi scenami :)) ale to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Ode mnie mocna **7** :))

Rada dla Ciebie MoniaxD . Wczuj się w klimat, troszkę wyluzuj, a od razu poczujesz jazz :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones