PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 789
ocen
7,1 10 1 35789
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

O ile Kevin nie powtorzy stylu z J&S-B:StrikesBack a powroci do zrodel, to moze byc ciekawie. Dawno juz nie mielismy w kinie czegos pokroju Sprzedawcow ;)

ocenił(a) film na 7
Hank

hmm.. ja nie uwazam zeby J&SB:SB było takim kiepskim filmem :) To była taka totalna parodia filmów róznych i ciekawe połączenie wszystkich poprzednich filmów Smitha :) To wogóle miało być pożegnanie z postaciami Jaya i Boba jak widać nei wyszło (moim zdaniem na szczęście).
Co do Clerks 2 to nie wydaje mi sie aby Kevinowi udało sie powtórzyć sukces pierwszego filmu, ale napewno bedzie ciekawie jak każdy jego film (wyłaczając Jersey Girl). Każdy był od siebie inny i każdy miał w sobie to coś do kochamy u Smitha i miejmy nadzieje, że "pasja sprzedawców" też to bedzie miała :)

Grzegorz_Krajewski

J&SB SB dla mnie jest jedna z najlepszych komedi/parodii i bardzo sie cieszę ze Jay i Bob nadal będą gościc w filmach KevinaSsmitha to para wszech czasów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones