PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687653}
6,7 5 687
ocen
6,7 10 1 5687
Cloud 9
powrót do forum filmu Cloud 9

Kto klasyfikuje tak nieudolnie filmy? Ani to dramat, ani romans, a już na pewno nie akcja! Zwykły film familijny disneyowskiej produkcji dla 13-14 latków. Główna bohaterka taka młodzutka a już taka sztuczna. Jak barbie. Film naiwny i przewidywalny. Ale takie jest kino familijne w większości przypadków.

użytkownik usunięty
dorcus

Jak ja uwielbiam się pośmiac z takich jak ty .

Twoja, nic nie wnoszaca do tematu, wypowiedz wcale nie dziwi, biorac pod uwage filmy, jakie ocenilas/es najwyzej. Najwyrazniej jestes w przedziale wiekowym 13-15 i film ma prawo Ci sie podobac.
Tak jak ma prawo nie podobac sie mnie. Ja ocenilam film, Ty mnie. Ale to taki szczegolik, ktory jednak bardzo jasno swiadczy o dojrzalosci i kulturze autora wypowiedzi.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
dorcus

Wiesz faktycznie to mój przedział wiekowy , więc sorry nie wiedziałem że ty wyżej , ale pytanie po co komentujesz film na który jesteś za stary ( nie obrażając cię oczywiście ) ?

pozdrawiam.

Z reguły komentuję filmy, które obejrzałam. Animowane, familijne, młodzieżowe również, ze względu na to, że mam dzieci starsze już od Ciebie i został mi nawyk olądania z nimi filmów. Przy wielu z nich nawet dobrze się bawię. Cloud 9 po prostu nie przypadł mi do gustu i to wyraziłam w swoim komentarzu.
Nie mam zwyczaju obrażać się za "wytykanie" mi wieku. Nie czuję się stara ale rozumiem, że dla młodych ludzi osoby w wieku ich rodziców wydają się stare :)
pozdrawiam.

użytkownik usunięty
dorcus

A to przepraszam za pierwszą odpowiedź i za pomylenie płci w drugiej .

Pozdrawiam :) .

użytkownik usunięty
dorcus

wracając do tej dyskusji to nawet jeżeli nie podobała się pani gra aktorki która grała główną bohaterkę to zapewniam że jest lepiej (chociaż dla mnie zawszę dobrze grała) ludzie chwalą ją za grę. Tak tylko postanowiłem dopowiedzieć :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones