PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649975}

Coś z niczego: Sztuka rapu

Something from Nothing: The Art of Rap
7,2 1 568
ocen
7,2 10 1 1568
Coś z niczego: Sztuka rapu
powrót do forum filmu Coś z niczego: Sztuka rapu

Zna ktoś datę premiery tego filmu? I czy będzie on w ogóle dostępny w polskich kinach?

fanbarcy

światowa 15 VI
nie wyobrażam sobie żeby mogło go nie być w kinach, chyba nawet "Scratch" wyświetlali

Glanc

Film pojawi się w wybranych kinach w USA 15 czerwca.

Możliwe, że do Polski dotrze.. ale ciężko to widzę.

ocenił(a) film na 8
tref

Oby dotarł jak najszybciej :)

MTEONE

szczerze wątpię żeby to miało miejsce, film w Ameryce wyszedł prawie 2 miesiące temu. Lepiej ściągnąć i poszukać tłumaczenia (ewentualnie spróbować coś zrozumieć z 'murzyńskiego' akcentu) niż czekać na cud pół roku później ze słabymi napisami, bądź - odpukać - dubbingiem lub lektorem. Niestety

fanbarcy

Wczoraj była polska premiera na Dwóch Brzegach. Film super, powinni go obejrzeć wszyscy którzy uważają rap za muzykę gorszą od innych. Napisy faktycznie były kiepskie bo nie były tłumaczone fragmenty rapowane, które są ciężkie do zrozumienia, a chyba najważniejsze w filmie.

ocenił(a) film na 8
hejkamichu

Tłumaczenie w ogóle było do... nie wiem kto to zrobił ale powinien stracić pracę.

hejkamichu

Ja już oglądałam, ale premiera dopiero w połowie października i nie mogę ocenić a daje 10/10. Ice-T jako narrator przenosi się z jednego krańca stanów na drugi. Rozmawia z wszystkimi ważnymi dla nurtu osobami, na ulicach w ich domach. Dodatkowy plus za widoki miast z lotu ptaka, a końcowe napisy z widokiem LA i piosenka Next Episode robią wrażenie. Polecam!

fanbarcy

http://multikino.pl/pl/wydarzenia/music/cos-z-niczego-sztuka-rapu/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones