PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649975}

Coś z niczego: Sztuka rapu

Something from Nothing: The Art of Rap
7,2 1 568
ocen
7,2 10 1 1568
Coś z niczego: Sztuka rapu
powrót do forum filmu Coś z niczego: Sztuka rapu

Dziwne, że Stany są kolebką wielu rzeczy, między innymi hip hopu, a produkcji
dokumentujących ten gatunek i cały ruch, powstało tak niewiele. Ten film jest całkiem
interesujący, szczególnie że nigdy nie uważałem Ice - T za osobę która odegrała tak
znaczącą rolę w kulturze rapu, a tu jest ukazany jako postać która inspirowała między innymi
Dr. Dre i innych poważnych graczy. Nasuwa mi się myśl, że polski Hip hop również dojrzał
do tego typu produkcji, tylko ciekawe kto pociągnąłby ten temat, równie skutecznie co Ice.

ocenił(a) film na 6
Lemon_i_Nada

Wydaje mi się, że całkiem sporo było dokumentów o hip hopie. Choć wiadomo, że "sporo" to rzecz względna.

Lemon_i_Nada

Wstyd tworzyć filmy o rapie. Film sygnuje się przecież własnym nazwiskiem.

tearofmankind

a co z anonimowymi ludzikami dzielącymi się swoimi ograniczonymi percepcjami sztuki/świata w internecie? wstyd rzeczom ludzkom, zgadujem.

ocenił(a) film na 8
Lemon_i_Nada

Byli niby "Blokersi" ale z perspektywy czasu zgadzam się z Eldo - lepiej by było, gdyby dokument o polskim rapie zrobiła osoba zaznajomiona z branżą.

ocenił(a) film na 6
Lemon_i_Nada

"Szczególnie że nigdy nie uważałem Ice - T za osobę która odegrała tak znaczącą rolę w kulturze rapu" - pogratulować.

ocenił(a) film na 10
ZaRaz2001

podbijam;)

ZaRaz2001

'kulturze rapu' yyyy co to by raczej kulturze hip hopowej,rap to muzyka a hip hop to kultura i jej elementy w tym rap

ocenił(a) film na 6
g_lox

Cytowałem pana, który założył temat. Mi raczej nie musisz tłumaczyć, a na dowód sprawdź sobie może na youtube 2001 "Muzyka Mruży Oczy". Tak, że więc wiem coś o tej kulturze. Przynajmniej parę podstaw, a może nawet coś więcej niż terminologię. Pozdrawiam serdecznie!

ZaRaz2001

film i tak bardzo ciekawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones