PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649975}

Coś z niczego: Sztuka rapu

Something from Nothing: The Art of Rap
7,2 1 568
ocen
7,2 10 1 1568
Coś z niczego: Sztuka rapu
powrót do forum filmu Coś z niczego: Sztuka rapu

Napisy można ściągnąć stąd htt p://chom ikuj.pl/Blantochochlik
a film można ściągnąć z ht tp://thepirat ebay.s x/torr ent/7648880/Something.from.Nothing.The.Art.Of.Rap.2012.DVDRip.XviD.AC3-4Play

Miłego oglądania :)

weedhead

Dobra robota, tylko synchro trochę siedzi. Zgrałem sobie początek to siedzi końcówka, przy początku wywiadu ze Snoop Doggiem są napisy jeszcze z dwóch wywiadów wcześniej, Dr Dre. Tak czy siak, pierwsze napisy po roku, dzięki ;).

ocenił(a) film na 8
Gregorius22

hmm, ja takiego problemu nie miałem. może po prostu to jest wina player'a. jakiego używasz? ja używam Pot Player.

weedhead

Media Player Classic, torrent od FiCO Crew. Napisy w innych filmach mi działają bez problemu, więc to chyba nie w tym rzecz. Za godzinę ściągnę inną wersję filmu i zobaczę, jeżeli też nic, to ściągnę tą z Twojego linku.

ocenił(a) film na 8
Gregorius22

właśnie jestem u kumpla i odpaliłem film po przez KMPlayer i też wszystko działa w porządku, ale sam przyznam, że te synchro nie ogarnąłem zbyt dobrze hehe.

weedhead

Bo działać działa świetnie, tylko to synchro jest skopane, bo napisy zaczynają się pojawiać coraz później i na koniec filmu jest już jakieś 5 minut w plecy :P.

ocenił(a) film na 8
Gregorius22

Może powinieneś ściągnąć wersje tą, którą dopasowałem oraz player, który ogarnia specyfikacje cyfrową napisów - srt czyli KMP lub Pot Player.

weedhead

Zgrałem sobie napisy tak, żeby początek się zgodził (przez Subtitle Edit) więc początek jest ok. Problemy zaczynają się już w pierwszym wywiadzie, około trzeciej minuty. Ostatnie zdanie (To SZTUKA RAPU) u mnie w filmie jest w 1:42:03 a w napisach w 1:46:17, czyli przez cały film napisy rozjechały się o 4 minuty. To nie wina playera, tak jest w pliku.

ocenił(a) film na 8
Gregorius22

Nie wiem jaki masz problem stary, naprawde. Wszędzie u moich ziomali działa należycie. Nie wiem jak Ci pomóc. Może po prostu skieruj się moją instrukcją, jeżeli to nie pomoże to zainstaluj kodeki ffdshow i zaznacz by kodek współudzielał też pomoc dla napisów. Pozdro.

ocenił(a) film na 8
weedhead

Wielkie dzięki kolego! W końcu można to obejrzeć. Co do dopasowania to mi działa bez zarzutu zarówno na Media Player jak i na All Player. Pozdrówki.

ocenił(a) film na 9
weedhead

Jeszcze nie wiem czy mi działają, nie sprawdzałem, ale za sam fakt ze sie tego podjąłes i to zrobiles- Wielkie Propsy ode mnie. Pozdro

ocenił(a) film na 7
weedhead

Szacun za te napisy. Wszystko działa tak jak ma być napisy pasują tylko ściągnąłem tą wersje filmu co link wkleiłeś i spóźnia mi sieę głos i nie wiem od czego.... Jeżeli miałbyś rozwiązanie tego problemu byłbym wdzięczny.

ocenił(a) film na 8
neo2909

Właśnie stary w tym jest problem, że ta wersja jest z tym spóźnionym głosem. Chyba rozwiązanie jest takie, że trzeba użyc programu do dopasowania głosu (jeżeli taki jest).

ocenił(a) film na 7
weedhead

dzieki za info:) i za napisy oczywiscie pelen szacun:)

ocenił(a) film na 8
neo2909

dziękuje bardzo :)

ocenił(a) film na 8
weedhead

Ja pobrałem z Napi Projekt, jak to twoja robota to wielkie pięć ! :)

weedhead

Dzięki ... moge zrezygnnować z dodatkowych lekcji anglika :P

weedhead

Ja nie mogę pobrać, można nowy link lub cos ?:)

ocenił(a) film na 8
MrPusioLokrusio

U mnie wszystko w porzadku. W czym tkwi problem? Jeżeli go nie rozwiążemy dam Ci jakiś nowy dl link.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones