PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 519
ocen
7,8 10 1 302519
7,6 36
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Cały czas zadawałam sobie pytanie, gdzie oni potem mieszkali. No, bo tak: dom spalili, z czwórki rodzeństwa tylko dwie osoby pracowały, i to na bardzo cienkich posadach. W filmie nie zostało to pokazane, wszystko jest super i wszyscy są szczęśliwi. Ten totalny brak realizmu bardzo mi ten film popsuł.

Szarobure

Opcji jest dużo: w jakiejs starej chacie, u sklepikarzy, wynajmowali cos za niewielkie pieniądze, a może w starym domu kochanki gilberta

Szarobure

mieszkali w malym miasteczku. w takich miejscach wszyscy wszystkich znaja od urodzenia (a juz zwlaszcza arniego), wiec ktos na pewno im pomogl ;p ale tez myslalem o domu betty ;)

ocenił(a) film na 9
Szarobure

no przeciez bylo, ze jedna siostra miala gdzies prowadzic piekarnie (w innym miescie), druga zmienila szkole, a Gilbert i Arney wsiedli do samochodu Betty i jej matki i pojechali z nimi. Chyba ktos tu nie ogladal filmu do konca

bromek_potasu

To nie wyjaśnia kwestii mieszkania, a jedynie sugeruje pewne rozwiązania.

ocenił(a) film na 5
bromek_potasu

ktoś tu chyba oglądał, a i tak nie ogranął - scena końcowa to wydarzenia rok po spaleniu domu, więc gdzie mieszkali cały rok?

ocenił(a) film na 9
rudz

Wiem, ze to wydarzenia rok po spaleniu, bo znowu przyjechali ci podroznicy swoimi samochodami. To chyba temat nie wart az takich dociekan :| Pewnie tak jak ktos wyzej napisal, ktos im pomogl, moze wynajeli jakis pokoj, przeciez mieli ludzi wokol siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones