PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480036}
7,0 92 612
ocen
7,0 10 1 92612
6,5 26
ocen krytyków
Co nas kręci, co nas podnieca
powrót do forum filmu Co nas kręci, co nas podnieca

jakos nie moge polubic filmow Allena :/

ocenił(a) film na 9
s_gorzka

Mają specyficzny klimat, są raczej dla ludzi, którzy lubią przegadane filmy ;)

pterodaktol

ale już nic ta jego paplanina nie wnosi tak w życie jak i w wizualną formę, przegadanie o niczym nawet czasem obraz nie odpowiada biadoleniu. Jeśli już pogadanki w filmie to wyrosłem z Allena i wole kino angielskie.

s_gorzka

bo to filmy dla dzieci przeintelektualizowanych, ja już wyrosłem z jego filmów, pitolenie jak Coelho

markin

A może nigdy do nich nie dorosłeś ?

ocenił(a) film na 5
s_gorzka

Spróbuj te starsze: "Miłość i śmierci" oraz "Bierz forsę i w nogi". Moim zdaniem jego dwa najlepsze. Obecnie kręci przeciętne filmidła.

użytkownik usunięty
s_gorzka

To nie byla jego perelka, potrzebujesz przewodnika do wlasciwego poczatku przygody z filmami Woody'ego

ocenił(a) film na 10
s_gorzka

Filmów Allena się nie ogląda, ich się słucha. Kto dziś potrafi słuchać, skoro każdy chce ryczeć? Jak ktoś nie napisał książki, to pisze bloga; jeśli panienka nie dostanie się do jakiegoś "Mam talent", to pokaże cycki na YT. Skoro wszyscy wydalają dźwięki, a nikt już nie potrafi słuchać, to nic dziwnego, że filmy Allena do ciebie nie trafiają. Pociesz się - należysz do 90 % populacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones