PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

7,2 10 1 80482
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
Domowe posiadówki i wspólne wypady na miasto, zrzutka na rachunki i kłótnie o niewyrzucone śmieci. Ktoś... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Co robimy w ukryciu" to przemyślana produkcja oparta na licznych nawiązaniach do popkulturowych motywów. Jest to obraz pełen świeżości i niewybrednego humoru, który rozbawi niemalże każdego widza. Prozaiczne problemy i perypetie przedstawione są w sposób groteskowy. Parodia znanego wszystkim wizerunku wampira powoduje prawdziwe salwy śmiechu. więcej
Wydaje się, że po sukcesie filmowej sagi Zmierzch gatunek wampirzy stracił nieco poważania wśród fanów mocnych i mrocznych wrażeń. Nieco metroseksualny, pełen wewnętrznych rozterek i wrażliwości wizerunek nijak przystawał to archetypicznej, budzącej grozy postaci, traktującej sklep z trumnami niczym salon Ikea, a narzędzia tortur jak wyciskarkę soków. Czy można sobie więc wyobrazić lepszą okazję do zburzenia narosłych wokół nich mitów niż film dokumentalny (!) pokazujący prawdziwe życie wampirzej społeczności? więcej
Największym plusem produkcji okazuje się sama opowieść, bzdurna i szczera do bólu, a satysfakcjonująca jak nigdy. Nie dostaniemy tu sieczki jak w "Van Helsingu", lecz twórcy odpowiedzą na wszystkie dręczące nas pytania: Jak ubiera się wampir, skoro nie widzi się w lustrze? Czy wampiry umieją kochać? Jak radzą sobie z samotnością i ukrywaniem "prawdziwego" ja? To tylko niektóre, a jest ich naprawdę mnóstwo. więcej