PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33075}

Co się zdarzyło Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?
8,0 12 421
ocen
8,0 10 1 12421
8,2 20
ocen krytyków
Co się zdarzyło Baby Jane
powrót do forum filmu Co się zdarzyło Baby Jane?

...lekko się zawiodłam,mnóstwo naciąganych scen...,z punktu widzenia psychologicznego mało prawdopodobne jest aby niepełnosprawna tak bała się siostry i była dla niej tak cudownie wyrozumiała po fakcie,tzn. wypadku,jaki rzekomo spowodowała lata wstecz...,poza tym film trzymający widza w napięciu,moja ocena to 6

ocenił(a) film na 9
zuliana

Ona nie jest wyrozumiała, tylko wie, że siostra jest niezrównoważona i stara się jej nie drażnić. Przecież siostrze mówi jedno, a pielęgniarce drugie. Obie kłamią na potęgę i praktycznie cały czas przed sobą grają.

ocenił(a) film na 9
katkanna

To przecież nie o to chodzi, ona wie, że chciała zabić siostrę!

zuliana

Przecież za próbę zabójstwa z premedytacją siostra psychopatka trafiłaby do wiezienia a nie "opiekowała" siostrą kaleką, którą chciała zabić, etc. Przykładów niedorzeczności tej historii można mnożyć. Film dla kucharek z niskim IQ.

ocenił(a) film na 7
uln

Ale to przeciez kaleka wmowila siostrze, ze chciala ja zabic:)

Qjaf

sorka, racja.

ocenił(a) film na 10
zuliana

z tym że finalnie okazuje sie że to nie Baby Jane była winna ów wypadkowi .

ocenił(a) film na 7
zuliana

widac po tym komentarzu, ze nie ogladalas calego filmu, bo gdybys obejrzala, to wiedzialabys, ze to jednak nie baby jane spowodowala wypadek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones