PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 551
ocen
5,8 10 1 8551
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Nie rozumiem czemu ma tak niską ocenę na filmwebie. To bardzo dobry thriller. Oceniłam
na 8. Początek może bez szału, ale później się rozkręca i trzyma w napięciu. Polecam.

ocenił(a) film na 8
CzerwonyKaktus

Jasne że warto obejrzeć,choćby dla samego czarnego charakteru Stephena Dorffa :-D lol :-) Kristen Stewart jak zwykle,pełne naburmuszenie i tak zostało do dziś... ;-D

ocenił(a) film na 7
Tamilina

tak jest

Tamilina

tak! i ta jedna mina, już wtedy "wyćwiczona"! haha

Tamilina

a Dorff - wiedziałam, że skądś kojarzę - uwielbiam go w "Gangu braci" ;>

CzerwonyKaktus

Widzę że większość osób się nad tym zastanawia, a jednak ocena jest jaka jest :/ Jak dla mnie to jeden z ciekawszych filmów i również dałam 8 :)

ocenił(a) film na 5
CzerwonyKaktus

Bardzo dobry??? zaczyna sie akcja 10 min przed końcem filmu, a film trwa 1:50 hahaha

ocenił(a) film na 7
CzerwonyKaktus

Masz racje, kiedy pierwszy raz oglądałam ten film na TV 1 to mi się bardzo bardzo podobał, szacun dla reżysera. ;)

użytkownik usunięty
misia1147

Niestety słaby film, w którym napięcia tyle, co w sflaczałym balonie :). Kristen jak zwykle na poziomie, choć bez szału, zagrała co miała zagrać, jak zresztą pozostali aktorzy. Co z tego, jak film cieniutki.

ocenił(a) film na 9
CzerwonyKaktus

też nie rozumiem tej niskiej oceny, film jest świetny

CzerwonyKaktus

nienajgorszy, ale jak dla mnie 6/7 góra... fabuła trochę oklepana... rodzinka przeprowadza się z miasta na zadupie, gdzie coś dziwnego wisi w powietrzu... powoli na jaw zaczyna wychodzić wielka tajemnica. buu! ale gra aktorów i klimat nawet nienajgorzej.

tweety77

Szeryf przeżyła?;D

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Tak, grała później min. w "Tłumaczce". :)

Til

Tyle ludzi zginęło w filmach, że sam nie wiem kto żyje , a kto nie.

CzerwonyKaktus

I masz całkowitą rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones