PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 550
ocen
5,8 10 1 8550
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Oglądałam film, bardzo mi się podobał. Polecam. Ale mam takie pytanie: Czy Dale zabił tą panią szeryf? Bo miał mundur itd a nie było chyba pokazane co się z nią stało.
W każdym razie film godny polecenia.

ocenił(a) film na 8
FanOfFilms

Tak,została zabita...prawdopodobnie Dale poderżnął jej gardło.Jest scena ukazująca agonie(?),gdy znajduje ją siostra (dziewczyna Dale'a).Jeśli się mylę proszę o poprawkę...

ocenił(a) film na 6
Tamilina

ale czy to była scena ukazująca agonię, czy ona po prostu się ruszała (żyła)? Nie było wyjaśnione.

ocenił(a) film na 8
pigandworm

Dlatego też postawiłam znak zapytania...dla mnie jednak były to drgawki,ostatnie chwile...krew znajdowała się koło głowy czyli pojawić się może teoria że Dale użył narzędzia do rzezi owiec....ale jak już powiedziałam to domysły...

ocenił(a) film na 6
Tamilina

Raczej już śmierć, skoro miał czas ją ubić, a potem dojechać na teren posesji i zacząć swoją rozgrywkę z rodzinką (dopiero w czasie tej "rozgrywki" siostra odnajduje ciało policjantki.

ocenił(a) film na 6
Muszrom

i kładzie kwiat na jego grobie (grobie mordercy jej siostry). najstraszniejsza scena w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones