PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 564
oceny
5,8 10 1 8564
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

wg mnie ta scena w której ta kobieta wpadła to tej czaszki czy jak to się tam zwało co Dale
wrzucił trupy swoich córek, była tak sztuczna i bajkowa że zniesmaczyła cały film , i to głupie
zakończenie z happy endem masakra. ten film trzymał w napięciu tylko raz na dachu co byli
mogli to jakoś na początku bardziej rozkręcić a nie wrzucili ludziom do domu węże i liczyli
na strach widzów i napięcie.

ocenił(a) film na 4
natalia3852

Scena z wężami rozśmieszyła mnie. Cały film to nieporozumienie. Dałem 4, za dobrych aktorów występujących. Jak na thriller to, strasznie przewidywalny.

Essien_M

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
natalia3852

Ja myślałam że może chcą nakręcić 2 część. Dale zginął ale ta jego kobieta, siostra policjantki była na jego grobie, więc go żałowała, mimo iż ją uderzył, widać że go kochała, bo po co przylazła na jego grób? W ogóle mnie wkurzała, sama chciałam jej przywalić z parę razy :P. No ale cóż, jeszcze na końcu przylazła na jego grób i położyła kwiatka, a jego rodziny nie żałuje ? Wiem, to film, ale ja bym przyszła na jego grób tylko by splunąć. No i tak myślałam że zrobią drugą część i będzie się mściła za śmierć Dale'a czy coś. Poza tym na ogół po takich akcjach rodzina się wyprowadza a ci zostali ( choć w sumie czemu nie zostać skoro to ich dom a Dale już nie żyje ) ale myślałam że może będzie druga część ale widocznie nie bo już 2015 r a drugiej części nie ma?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones