PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 260
ocen
7,0 10 1 82260
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

Film lot skazańców to już dziś niewątpliwie istny klasyk kina akcji lat 90 zresztą uważam ze Con Air i Air Force one to bez dwóch zdań dwa najlepsze filmy o tematyce porwania samolotu do takich filmów należy często wracać one przypominają nam o świetnych latach 90 to był zdecydowanie najlepszy okres dla kina akcji ja osobiście tak uważam te filmy miały klimat doskonałą muzykę i były robione z pomysłem nie to co teraz filmy robi się tylko dla kasy bez pomysłu i przeładowane zbędnymi efektami specjalnymi Con Air- lot skazańców to świetne kino które polecam wszystkim fanom kina akcji.

ocenił(a) film na 10
numer6

też lubie ten film i te klimaty lat 90t-ych , jak i tez wspomnienia tamtych lat

ocenił(a) film na 8
numer6

Moja ocena to również 9/10. Film świetny, dobra obsada. Dodaję do ulubionych ;)

ocenił(a) film na 9
numer6

Zgadzam się, ode mnie 9/10, a tak btw to jakiś szczyl post poniżej pyskuje :{

użytkownik usunięty
numer6

Popieram 9 jak nic,.

numer6

Nie przepadam za tym gatunkiem, jak i za głównym bohaterem, ale film zasługuje na 9, wydaje mi się, że w tym gatunku jest bardzo dobry.

numer6

ten film zasługuję na dychę w kategorii "komedia niezamierzona" :) Nikolo Pieczara ze swoim rozwianym włosem wymiata !

ocenił(a) film na 5
numer6

Mógłbym się zgodzić tak do 3/4 długości trwania filmu. Końcówka to jednak ostre przegięcie. Gdyby ten film był pastiszem- OK. Niestety nie jest :D

ocenił(a) film na 9
polonistak6

To fakt, jakbym miał określić postęp tego filmu, to bym powiedział, że pierwszy etap, (koniec w momencie stwierdzenia pierwszego zgonu) jest, jak to celnie ujął Pawlak "amierykanski", drugi (do momentu w którym zaczynają gasić pożar) jest kapitalny, zwłaszcza ze względu na super teksty, trzeci (najdłuższy, kończy się, gdy Nico uznaje, że czas pobiegać) jest bardzo dobry, a czwarty jest dobry, tylko zakończenie mogło być jakieś bardziej oryginalne. Ogółem dałem 9, bo wydobyłem z tego dzieła to, co najlepsze, czyli możliwość oglądania wiele razy bez znudzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones