PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 260
ocen
7,0 10 1 82260
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

Tak więc lot skazańców to nawet niezły film akcji chociaż nie najlepszy .Ale tak to co po obejrzeniu mogę stwierdzić połowa filmu to takie sobie tam gadanie ustalanie co kto ma zrobić i jakieś kłótnie i histeryzowanie .Cage w sumie to wykazał się tutaj najlepsze ostatnie minuty filmu była ciekawa akcja .A tak to ten morderca dzieci Garland był niezły ,ogólnie to ten aktor to niezły twarzowiec .Na szczęscie nie zabił tej niewinnej dziewczynki .Co do reszty to mogło być więcej akcji znowu za mało mnie tej bijatyki było czy strzelanin bo było tak że nie było w ogóle ,tak więc dla mnie druga połowa filmu dopiero była ciekawa .A tak to jako tako tam było .Akcja z wozem strażackim była niezła i tam na tej pustyni jak się zaklinował im samolot i zostali zaatakowani i muśieli się bronić na całego i walczyć .Co do Cagea to tak jakoś mógł bardziej tam dowalić tym więzniom co z nim lecieli ,przez połowę filmu to w ogóle nie starał się dowalić ani jednemu tylko jakieś podchody robił i pertaktować próbował .Scena w mieście jak wlecieli samolotem jedynie była w miarę udana .Tak to tak sobie jak w przeciętnym filmie akcji czyli trochę dobrze i trochę niedobrze .

"Podsumowanie będą SPOILERY !!! " - a jest ktoś ktoś nie oglądał tego filmu... :)))

użytkownik usunięty
immortal13

Na pewno znajdą się takie osoby ,ja sam nie dawno go obejrzałem chociaż ma już kilka lat .Tym bardziej dzieciarnia ( małolaty ) na pewno nie znają tego filmu .Ja trafiłem na niego to kupiłem i powiem że dobre kino na poziomie.

Ja oglądałam ten film lata temu i wciąż z chęcią do niego wracam. To jeden z moich ulubionych filmów.

użytkownik usunięty
immortal13

W tesco kupiłem ten film w kolekcji za dyche były też inne dobre filmy z Nicolasem Cagem typu '' Bez twarzy '' czy ''Oczy Węża '' .Dla fanów Nicolasa dobra gratka od razu wydałem kasę ale kupiłem ;).

Oczy węża jeszcze nie oglądałam. Bez twarzy -tak, bardzo dobry film. Cage i Travolta - czego chcieć więcej :)
Dobre jest też 60 sekund, Next, Skarb narodów, Szyfry wojny, Twierdza i ... mogłabym wymieniać i wymieniać :P

użytkownik usunięty
immortal13

60 sekund oglądałem :) Obie części Skarbu narodów także a no i Twierdza też dobry film mam jeszcze na vhs go grał tam także Shen Connery :). Co do Oczy Węża mnie się średnio podobał i taki sobie film mało mnie wciągnął i taka akcja prawie w jednym i tym samym miejscu ( Budynku ) . Co do lot skazańców to już lepsze kino chociaż też jak dla mnie za mało było akcji ;( .

Polecam Incepcję. Trochę science-fiction, ale bardzo ciekawe. I z tego co pamiętam, (a trochę czasu minęło od kiedy oglądałam) to było dużo akcji.

użytkownik usunięty
immortal13

Oglądałem już ten film jakiś czas temu :) . Co do innych z Leonardem di Caprio to dobry film jest '' Gangi nowego jorku '' .

Nie oglądałam. Jak znajdę czas to obejrzę. Dzięki xD

ocenił(a) film na 6
immortal13

Przyznaję się, że wcześniej nie oglądałem tego filmu.
I to pewnie jest minus, bo jakbym oglądał go za gówniarza to teraz sentymentem wracałbym do tego filmu.
Niestety oglądając ten film to mogę stwierdzić, że akcja jest dobra i fabuła nawet też. Jednak strasznie mnie raziły niedoskonałości w filmie.
Samolot ląduję w Vegas zaczepiając o różne rzeczy (np. wielki neon-gitara) a mimo wszystko toczy się dalej do przodu.
Cage dostaje kulą w przedramię i nawet go to nie ruszyło bo był strasznie wkurzony. No proszę!
Można tak wymieniać i wymieniać. Gdybym miał te 13 lat pewnie bym nie zwracał na to uwagi.

lukasz12548

Jedyny dobry film z Cagem to "Pan życia i śmierci". "Lot" to niestety kolejny czarno-biały gniot, z plastikowym bohaterskim Nicolasem.

lukasz12548

Chodzi ci o mój nick? To tylko numer, który ma zupełnie inne znaczenie. Nie mam 13 lat.

ocenił(a) film na 6
immortal13

Nie. 13 lat dałem przykładowo;)

lukasz12548

Ok, mniejsza z tym.
Wiem że ten film ma kilka wad (który nie ma?) ale jednak bardzo go lubię i Nicolasa Cage, więc mam taką słabość do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones