PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 261
ocen
7,0 10 1 82261
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

lub inaczej ujmując, w filmie akcji, naciąganym na maksa, który oglądało się bardzo przyjemnie, głównie za sprawą sporej dawki humoru oraz rewelacyjnych aktorów, wcielających się w ciekawe, wyraziste postaci.

ocenił(a) film na 3
Alpert

no ten humor to mnie irytował.;] Miał byc thriller, akcja, kryminał jeśli dobrze pamiętam z opisu? >.< Kurcze amerykański film z patosem o bohaterstwie niepokonanego NIKOLASA KEJDŻA -> nie dla mnie. Godne politowania teksty i humor typu spadający człowiek na środek skrzyżowania oraz kiczowaty happy end....Słabo...

ocenił(a) film na 8
divines992

Thriller? Komedia bardziej pasuje, racja. Scenariusz naiwny, szablonowy itp. Aczkolwiek aktorzy fantastycznie dobrani do ról więźniów, żaden nie był szary! Jak na 1997 rok nawet efekty komputerowe są znośne. Ujęcia - dużo skosów, czasem przeszkadzały, ale zdjęcia ogólnie dobre, podobały mi się.
Kiczowate zakończenie - ten gatunek tak ma. Tak samo jak musiała pojawić się flaga USA. Patrząc przez kalkę wymogów takiego kina - dobry film. Kilka poprawek i byłby nawet znośny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones