PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 260
ocen
7,0 10 1 82260
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

Jak to możliwe?

ocenił(a) film na 6

Ciekawi mnie jedna, rzecz, jak Cyrus umieścił w ścianie swojej celi, te ksiązki plany i inne duperele. Wykopał se dziure w ścianie, a potem ją zamurował wapnem(?), nie wzbudzając podejrzeń strażników. Aha no i jeszcze ta ścianka z wapna jest od wewnątrz pomalowana.

Scofield się przy Cyrusie kryje...

A film taki sobie. Fabuła ok, muzyka też, aktorstwo na poziomie, ale momentami przekolorowali, szczególnie te wybuchy tuż za plecami Cage'a, po czym wstawał jak gdyby nigdy nic.

metju89

Ta. I bomba w scianie :) Film do momentu drugiego startu samolotu w miare ok, troszke podkolorowany. Ale to co potem sie dzialo, zamurowalo mnie konkretnie. Film ma jedno z najglupszych zakonczen, jakie widizalem. Bzdura goni bzdure, Z Cage'a robi sie Terminator, i ta rodzinka jego w Vegas na koniec. Normalnie teleportowali sie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
totall

Rozumiem, że film Ci się spodobał, ale to nie daje Ci prawa do obrażania użytkownika, który wyraził własne zdanie na temat obrazu. Najśmieszniejsze jednak jest, że odpisujesz na post sprzed blisko dwóch lat. Liczysz, że autor wchodzi codziennie tutaj i czeka, aż ktoś odpisze? Chłopie, trochę szacunku do innych.

"Liczysz, że autor wchodzi codziennie tutaj i czeka, aż ktoś odpisze? Chłopie, trochę szacunku do innych. "

nie cos ty chyba zartujesz sam tu zagladam raz na ruski rok..a zjebalem jego komentarz bo byl durny...
sam wez jak ktos pisze latajacy samochod ..widziales kiedys cos takiego??????????

ocenił(a) film na 7
totall

A właśnie, co to było za autko co latało se w przestworzach, wie ktoś może?

ocenił(a) film na 8
Jack_Holborn

Chevrolet Corvette z 1972 roku, niezłe autko ;)

ocenił(a) film na 7
metju89

Film mi się naprawdę podobał, porządny relaksator. Ale za cholerę nigdy nie zrozumiem po co w samolocie pełnym więźniów znajdował się schowek z kilkudziesięcioma karabinami szturmowymi, strzelbami i granatnikami! Tam było tylko kilku strażników. Po cholere im taki arsenał.

ocenił(a) film na 8
Dragon_88

oo widze znowu forumowi analizatorzy sie odezwali...... ja osobiscie wspolczuje takie wnioski wyciagac po obejrzeniu filmu

film ma dawac rozrywke a ten go dal w zupelnosci

ocenił(a) film na 7
Klubbe

Nie doczytałeś początku mojej wypowiedzi :) mi się podobał, bawiłem się porządnie ale mam prawo dyskutować :)

ocenił(a) film na 7
Dragon_88

Zgadzam się że od tego filmu trzeba tylko i wyłącznie oczekiwać rozrywki, dostałem rozrywkę dobrą, ale niestety naciąganą, z tym króliczkiem jak on go łapię na końcu albo wogóle że na tym motorze ich goni i te teksty do jakby nie było kryminalisty "zostaw króliczka". To naprawdę mocno przesadzone i naciągane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones