PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 261
ocen
7,0 10 1 82261
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

Ta żenada ma

ocenił(a) film na 5

7,4? Nawet Cage sie tu zbłaźnił słabą rolą

ocenił(a) film na 7
huo_sanchez

Znaczy niepotrzebnie zagrał takiego superbohatera, gdyby był nie co bardziej dopracowany scenariusz było by dużo lepiej, ale ogólnie film oceniam na plus mimo sporo naciąganych scen.

daniel_m3

rok. 1997 ! tak było, to się podobało i tak nakręcali ... ale jak się miało gdzieś 12lat i się go oglądało na POLSACIE to się strasznie podobało

ocenił(a) film na 5
Big_Star_Varna*

Ależ to ująłeś. Dyskusje założyłem po obejrzeniu na kompie filmu po raz drugi, ale masz ogromną rację - jak miało się może nie 12 ale coś koło tego lat i oglądał si e na POLSACIE to sie podobało bardzo

użytkownik usunięty
huo_sanchez

mi się podobał ten film .. chociaż było zbyt dużo nieodpowiedniego słownictwa jak dla mnie ... poza tym film fajny.. rola Cage'a była super .. i ogólnie .. dlatego 7/10 ;p

ocenił(a) film na 5

taka ocena za: steve'a buscemi, za humor, za sweet home alabama, ogólnie bardzo dużo kultowych scen, tak jak put the bunny in the box... albo jak celowanie do króliczka czy jak scena lądowania na końcu gdzie postać steve'a buscemi śpiewa xD rozwaliło mnie to, czasem jedna scena, jedno zdanie zmienia pogląd na film i dodaje tej zajebistości xD

ocenił(a) film na 5
scottpilgrim

Z kolejnym gościem sie zgadzam bo scena ze sweet home alabama i i ironią buscemiego była rozwalająca jak nic

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
tomucho77

Autor chyba nie rozumie że chodzi o wyprzedzanie epoki, gdy ktoś zrobi coś co zacznie się pojawiać co chwilę chociażby ale np za 30 lat, to jest to coś, gdyby dzisiaj nakręcili obcego to... by przeszło bez echa a tak? a tak mamy kultowy film, ten także, to tak jak z filmami z arnoldem, arnold, nie jest dobrym aktorem, filmy mają błędy, lub są głupie, ale mają to coś, tą zajebistość zasłania całą resztę xD

ocenił(a) film na 5
scottpilgrim

A co w tym filmie jest takiego wyprzedzające epokę?? Rozumiem, że jedni myslą wolniej, drudzy szybciej. Kiedyś mi się podobał ale tylko dlatego że byłem szczeniakiem w wieku szkolnym. OK, Con Air to nie żenada, użyłem tego zwrotu zeby post był zauważalny, ale jest średni, łatwy i przewidywalny. A widze że nie ma z kim gadać skoro twierdzisz że arnold ma zajebistość. nic nie ma oprócz tego że zagrał w jednym dobrym filmie czyli terminatorze 2

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

no jeśli nie widzisz co jest w tym filmie wyprzedzającego epokę to obejrzyj go jeszcze raz albo udaj się na hormonalny rozwój mózgu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

o typowa odpowiedź inaczej nie umiemy, kończą się argumenty czysto filmowe, to lepiej zalecieć do rodziców - ŻAL MI CIEBIE CZŁOWIEKU OJ ŻAL

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
tomucho77

Nie. Będzie na temat. Podaj namiar jak tak bardzo chcesz mi ryja oklepać i lepiej żebyś potrafił

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

warszawa petofiego 5 / 32

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

już zmieniłem żebyś mógl trafić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
tomucho77

śmieszysz już mnie warszawiaczku. Jesteś mocny w gebie i tylko u siebie na osiedlu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

starasz się brawo a skąd wiesz że ja też nie mam profesury, co może mam spojrzeć na ta twoją fotkę i mam się przestraszyć, ciekawe jesli to ty na niej jesteś i czy masz wytatułowanego małego

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Chlopaki dajcie na luz ;) swietny film!

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Popieram ;] nadzia_filmaniak

ocenił(a) film na 10
VincerO_o

zęby to ty masz iście hollywodzkie a ta biel aż bije z nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones