PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 317
ocen
7,0 10 1 82317
6,1 14
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

Ale jako akcja-komedia ten film się na prawde miło ogląda.
(MOŻLIWY SPOILER) Tyle absurdów w nim wcisnęli, że z przymrużeniem oka koniec jest nawet zaskakujący (przynajmniej dla mnie); bo Las Vegas to by chyba nawet Coperfield nie wymyślił.

Typowy amerykański film akcji ale z jajem i całkiem solidnie zrobiony mimo absurdów... 7-8/10

KREATOR

Taaak, zwłaszcza cytat: "Jesteś czymś pośrednim między karaluchem, a zaschłą flegmą." xD

KREATOR

Najlepsi w filmie aktorzy swietne role Cage,Malkovich,Cusack i Buscemi(Garland Greene):D!!!!ogolnie dobry film,podobal sie nawet mojej mamie:)polecam milosnikom akcji i Cage:)

ocenił(a) film na 9
KREATOR

Dokładnie, albo cyt.
-"gdzie lecicie?"
-"Do Disneylandu" :D
Moja ocena 9/10

ocenił(a) film na 8
SlodKinoman

Mnie najbardziej rozwalił ten seryjny pedofil i psychopatyczny morderca śpiewający piosenki religijne w czasie awaryjnego lądowania <lol2> beka do kwadratu

ocenił(a) film na 8
KREATOR

Bylo w tym filmie pare wyraznych przegiec, ale jakos mi to nie przeszkadzalo. To wszystko bylo tak nierealne, ze jeden samochod przyczepiony do samolotu w te, czy w tamte nie robil roznicy xD
Ogladajac ten film mozna sobie spaczyc swiatopoglad, bo w sumie to co, ze seryjni mordercy? Maja swietne poczucie humoru, a niektorzy bardzo ladnie spiewaja ;)
Komedia, ze swietnymi efektami i wartka akcja czego wiecej wymagac?
9/10 minus za Cage'a :/ Moze ocena zawyzona, ale co mi tam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones