PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 257
ocen
7,0 10 1 82257
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

ten był genialny, akcja świetna, dobre teksty i w dodatku skazańcy... Lubię filmy z więźniami. Znacie podobne?

roslinadoniczkowa

jak tak to może skazaniec. Co prawda nie ma takiej akcji ale też jest o więźniach z dobrą akcją i tekstami. tak co mi przyszło do głowy najszybciej..;)

ocenił(a) film na 9
danielpiw23

Ok, dziękuję :) Po opisie wydaje się ciekawy.

roslinadoniczkowa

Skoro Ci się Con Air tak podobał to Skazaniec powinien być na 8/10. No sam już zobaczysz...pozdr

roslinadoniczkowa

oglądnij "honor nade wszystko" tam to dopiero jest więzienie i "osadzony" z sylwkiem moze ci sie spodobać. Podobny klimat do "conair" ma "twierdza" z 1997 roku

ocenił(a) film na 9
STALONE_POLAND

Dzięki za propozycje. Twierdzą już kiedyś byłam zainteresowana, Osadzony też może być super. A ten "Honor nade wszystsko'' na pewno się tak nazywa? Nie mogę znaleźć na filmwebie.

ocenił(a) film na 9
STALONE_POLAND

To jest to 'Więzy krwi'? Rzeczywiście może być świetne.

roslinadoniczkowa

Ja bym polecił "Ostatni bastion" z Robertem Redfordem.Podobnie jak "Con Air" pozostaje w pamięci na długo.

JamesFord

o tak Wódz James dobrze poleca. A po obejrzeniu Ostatniego bastionu , polecam "Więzień Brubaker" jak już zobaczysz jak Robert Redford robi bunt w wiezieniu warto też zobaczyć jakim Robert bedzie dyrektorem więzienia :)
http://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99zie%C5%84+Brubaker-1980-11690
Może odrobine naciagane ale dacie rade:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones