PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 215
ocen
7,0 10 1 82215
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

W gatunku do sensacyjny można by dopisać komedia. Nie wiedzieć czemu, ale ten film strasznie mnie śmieszył, to nie znaczy że jest zły, wręcz przeciwnie to dobry film, ale momentami boki zrywać. Zaraz pojawią się pytania, w których to scenach tak bardzo się śmiałam, ale odpowiem teraz - nie pamiętam. Oglądałam ten film dość dawno, no ale takie właśnie zrobił na mnie wrażenie.

Chelle

Bardzo fajny i zabawny film " a co to jest? To zwykły kamień" z dramatu tez sporo, w sumie to może być sensacyjny komedio dramat ;)

ocenił(a) film na 7
Chelle

bo to jest komedia i tylko tak podchodząc można to zobaczyć. Absurdów na poziomie Die Hard 2 - no przecież SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!! jak w finale rozpieprzyli się w Las Vegas i akurat był dobry wóz strażacki do zrobienia większej rozpierduchy i akurat na środku skrzyżowania, przez które jechali stanęła furgonetka i akurat się zepsuła i przecież wiadomo, że miała po kokardę dolarów, więc kiedy doszło do zderzenia furgonetka pękła jak balon z confetti i ludzie łapali dolary jak pierwsze płatki śniegu - zamiast zamiatać z podłogi. NO JAK TU BRAĆ COŚ TAKIEGO NA POWAŻNIE a właściwie tak można opisać niemal cały film - po prostu kocham to dzieło :)

voyano_wrecemocny

aż muszę sobie odświeżyć ten film :D

ocenił(a) film na 9
voyano_wrecemocny

just like me - dla mnie najlepszy numer był z akcją, po której Cage rzuca tekstem, który mam w komencie do oceny, można się udusić ze śmiechu

ocenił(a) film na 7
Chelle

Co było śmieszne? Główny bohater był śmieszny. Zblazowany twardziel przerysowany aż do bólu, zawartość twardziela w twardzielu 200%.

A tak swoją drogą to świetny John Malkovich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones